13 مرداد 1401
شماره خبر: 271158

رقابت‌های تکواندو بسیج کشور با معرفی برگزیدگان در البرز پایان یافت

سپیدار‌آنلاین: گروه ورزشیرقابت‌های تکواندو بسیج کشور در بخش زنان شامگاه چهارشنبه با معرفی برترین‌ها در البرز به کار خود پایان داد.
مسوول کمیته برگزاری مسابقات قهرمانی تکواندوی بسیج کشور گفت: در این دوره از رقابت ها که به مدت یک روز برگزار می شود ۲۰۰ تکواندوکار زن در سن پایه، جوانان و بزرگسالان با یکدیگر رقابت کردند.«رحیم اسفندیاری» با بیان اینکه ورزشکاران ۲۹ استان کشور در این دوره از رقابت ها حضور دارند، اظهار داشت: این ورزشکاران در اوزان مختلف در ۲ رشته پومسه و کیوروگی با یکدیگر به مبارزه پرداختند.وی اضافه کرد: در پایان این دوره از رقابت ها تیم‌های اصفهان، البرز و همدان به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.اسفندیاری همچنین به برترین های بخش مردان رقابت های تکواندو بسیج کشور اشاره کرد و گفت: البرز، مازندران و تهران به ترتیب موفق به کسب مقام های اول تا سوم را در بخش مردان شدند. وی با بیان اینکه این رقابت ها برای انتخاب تیم ملی با هدف حضور در مسابقات سیزم (نیروهای مسلح) برگزار می شود، گفت: همچنین منتخبین این دوره از مسابقات برای باشگاه مقاومت کشور انتخاب و در مسابقات سیزم و نیروهای مسلح کشور شرکت می کنند.
اسفندیاری ادامه داد: در مجموع حدود ۲۴۰ تکواندوکار مرد و ۲۰۰ تکواندوکار زن در سن پایه جوانان و بزرگسالان طی سه روز با یکدیگر به رقابت پرداختند.


منبع ایرنا

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود