12 مرداد 1401
شماره خبر: 271144

البرز، قهرمان مسابقات تکواندوی بسیج کشور در بخش آقایان شد

سپیدار‌آنلاین: گروه ورزشیمسئول کمیته برگزاری مسابقات قهرمانی تکواندوی بسیج کشور از قهرمانی استان البرز در رقابت تکواندوی بسیج کشور در بخش آقایان خبر داد و گفت: در این مسابقات، ورزشکاران رزمی 29 استان کشور به رقابت می پردازند.
رحیم اسفندیاری، مسئول کمیته برگزاری مسابقات قهرمانی تکواندوی بسیج کشور از قهرمانی استان البرز در رقابت تکواندوی بسیج کشور در بخش آقایان خبر داد و گفت: این دوره از مسابقات بستر و فضای خوبی را برای معرفی این استان و ورزشکارانش به کشور فراهم کرد.وی با اشاره به اینکه تیم استان مازندران مقام دوم و تیم استان تهران نیز مقام سوم را در بخش آقایان به خود اختصاص داد، از آغاز رقابت بانوان تکواندوکار از امروز خبر داد و مطرح کرد: در این مسابقات، ورزشکاران رزمی 29 استان کشور در وزن های مختلف، در دو رشته پومسه و کیوروگی با یکدیگر به رقابت پرداخته و می پردازند.
به گفته مسئول کمیته برگزاری مسابقات قهرمانی تکواندوی بسیج کشور، افراد منتخب در این مسابقات، برای باشگاه مقاومت کشور انتخاب و در قالب تیم ملی به مسابقات سیزم نیروهای مسلح اعزام خواهند شد. در مجموع حدود 240 تکواندو کار آقا و 200 تکواندوکار خانم در سن پایه جوانان و بزرگسالان در این مسابقات شرکت کرده اند.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود