2 دی 1394
شماره خبر: 155147

معاونت جوانان البرز، برتر کشور شد

سپیدار‌آنلاین: گروه ورزشی

معاونت جوانان البرز، برتر کشور شد


معاونت جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان البرز موفق به کسب رتبه اول کشور شد.
دومین گردهمایی معاونان جوانان ادارت کل ورزش و جوانان استان ها با حضور دکتر محمود گودرزی، وزیر ورزش و جوانان و مهندس کیومرث هاشمی، رئیس کمیته ملی المپیک، هندس رستمی معاون ساماندهی امور جوانان، دکتر شعبانی بهار معاون توسعه ورزش همگانی و مازیار ناظمی رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان در جزیره قشم برگزار شد. در این گردهمایی رضا گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز، قدرت ا... شمیرانی معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان البرز، 90 نفر از معاونان ستادی وزارت ورزش و جوانان، مدیران کل ورزش و جوانان سراسر کشور و معاونین فرهنگی و امور جوانان استان ها نیز شرکت داشتند. معاونت امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان البرز در این گردهمایی به عنوان برترین معاونت امور جوانان کشور انتخاب و معرفی شد.
همچنین رضا گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز با دریافت لوح سپاس مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفت.
در این لوح آمده است:
جناب آفای رضا گل محمدی
مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز
رشد و توسعه روز افزون جوانان و ارتقای سطح فکری آنان مرهون تلاش ها و زحمات افرادی است که علم، دانش و تخصص خود را صمیمانه و بی دریغ به دیگران تقدیم می کنند.
از این که در کنف الطاف خاصه ی الهی به انجام وظیفه ی ثمر بخش و موثر در حوزه امور جوانان می پردازید، بدینوسیله به پاس تلاش و زحمات مستمر شمات و کسب رتبه اول در راستای انجام ماموریت های حوزه جوانان، نهایت سپاس و قدردانی خود را از اهتمام ارزنده جنابعالی و همکاران محترمتان که با سخت کوشی و تلاش خالصانه همراه بوده است ابراز می دارم، بی شک این باقیات و صالحات همچون چراغی فرا روی زندگی و آینده شما خواهد بود.
محمدرضا رستمی
معاون ساماندهی امور جوانان
شایان ذکر است استان های فارس و زنجان نیز به ترتیب دوم و سوم شدند.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود