7 فروردین 1402
شماره خبر: 282288

ماموریت ویژه مدیران استان، جد و جهد برای تحقق مهار تورم، رشد تولید است

سپیدار‌آنلاین: گروه سیاسی


نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: همان گونه که مورد تاکید رئیس جمهور محترم نیز بود، تلاش برای تحقق شعار محوری امسال که برگرفته از منویات راهگشای مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی ) است، ریل گذاری و ماموریت کلیدی دولت و دولتمردان بشمار می آید.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز،  مجتبی عبداللهی در اولین جلسه شورای اداری استان که روز دوشنبه ۷ فروردین ماه همزمان با سراسر کشور با حضور آیت الله رئیسی رییس جمهور محترم به صورت ویدئو کنفرانس در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد،  ضمن تبریک سال نو و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان، با تاکید بر ضرورت اهتمام مدیران استان در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی ) تحت عنوان مهار تورم، رشد تولید، افزود: امید است با رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و برنامه ریزی های دولت محترم در سال ۱۴۰۲ منشا تحولات و اثرات خیر برای مردم شریف استان البرز باشیم.
وی ادامه داد: مدیران استان باید عملکرد حوزه فعالیت خود را مرور کنند و با احصا نقاط ضعف و قوت خود، محورهای مهم کاری سال جدید را ترسیم کنند.
عبداللهی گفت: از تمامی مسئولان استان انتظار می رود که با بهره گیری از توان استانی و وزارتخانه متبوع و یا سازمان های مربوطه، برای تحقق هدف بزرگ مهار تورم، رشد تولید، اقدام کنند.
وی افزود: همان گونه که مورد تاکید رئیس جمهور محترم نیز بود، تلاش برای تحقق شعار محوری امسال که برگرفته از منویات راهگشای مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی ) است، ریل گذاری و ماموریت کلیدی دولت و دولتمردان بشمار می آید.
استاندار البرز گفت: به طور قطع در استان نیز با جد و جهد درصدد پیشبرد اهداف و برنامه های ویژه ای برای تحقق شعار سال و اهداف دولت مردمی سیزدهم در این راستا خواهیم بود.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود