7 فروردین 1402
شماره خبر: 282282

پیگیری مطالبات مردمی و تسریع در توسعه نظرآباد از نخستین روزهای سال

سپیدار‌آنلاین: گروه سیاسی


با آغاز سال جدید و پیرو نامگذاری آن مزین به نام *مهار تورم و رشد تولید* از سوی مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، دکتر بغدادی فرماندار و نماینده عالی دولت خدوم سیزدهم در نظرآباد، ضمن دیدارهای جداگانه با مسئولین شهرستان از جمله سپاه، جهادکشاورزی، صمت، راه و شهرسازی، ورزش و جوانان، پست، برق و... بر لزوم خدمت بی وقفه به مردم و تسریع در توسعه شهرستانی که مملو از توانمندی و ظرفیت های بسیار است تاکید نمود.

این مسئول همچنین در ادامه شعار سال را کلید راهگشا برای تمام خادمان مردم عنوان داشته و گفت: همواره تلاشمان بر این بوده تا در شهرستان نظرآباد بر مثلث همت جمعی و متحدانه، تلاش مضاعف و خدمت صادقانه پیش برویم که این روال را در سال جدید نیز خواهیم داشت و اولویت همه مان در هر پست و جایگاهی باید *مهار تورم و رشد تولید* باشد.
وی در خاتمه خطاب به مسئولین در دیدارهای جداگانه، با بیان اینکه نظم در امور و برنامه ریزی اصولی و کارآمد از جمله مواردی است که کلیه مدیران باید به آن توجه کنند،  خواستار برنامه محوری از نخستین روزهای سال برای پیگیری مطالبات مردمی، حل مشکلات و عقب ماندگی ها و تسریع در توسعه نظرآباد شد.

*🌐🌐اخبار فوری و موثق شهرستان نظرآباد را در بله و ایتا دنبال کنید* 👇
📡 https://ble.ir/khabar_nazarabad
📡 @khabar_nazarabad

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود