5 فروردین 1402
شماره خبر: 282273

صنایع دستی، ویژه‌ترین حوزه فعالیت بانوان سرپرست خانوار در البرز

سپیدار‌آنلاین: گروه سیاسی


مشاور و مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری البرز فعالیت بانوان را در عرصه صنایع‌دستی شاخص عنوان کرد و گفت: صنایع دستی یکی از ویژه‌ترین حوزه‌های فعالیت بانوان سرپرست خانوار است که می‌تواند به خود اشتغالی و در آمدزایی برای آنان بینجامد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و‌امور بین الملل استانداری البرز، معصومه آقایی با بیان این مطلب در حاشیه مراسم افتتاحیه جشنواره نوروزگاه در البرز در بازدید از نمایشگاه صنایع دستی ایجاد بازارچه های ثابت فروش، افزایش فروش داخلی و صادرات محصولات زنان سرپرست خانوار به خصوص در حوزه صنایع دستی را از مهمترین برنامه‌های استانداری در زمینه بانوان سرپریت خانوار عنوان کرد.
وی صدور مجوز، ارائه تسهیلات و راه‌اندازی بازارچه های فروش را از اقداماتی دانست که برای راه‌اندازی مشاغل خانگی بانوان انجام می‌شود و اظهار داشت: برنامه‌های ویژه‌ای در حوزه بانوان سرپرست خانوار داریم تا علاوه بر توانمندسازی بانوان آن‌ها را وارد عرصه کار کنیم و تسهیلاتی برای این منظور به آن‌ها تعلق می‌گیرد.
آقایی برنامه ریزی برای فروش و عرضه کالاهای تولیدی زنان سرپرست خانوار را یکی از مهمترین اقدامات برای تکمیل چرخه حمایت از آنان دانست و ایجاد بازار ثابت فروش را از مهمترین دغدغه‌ها در این زمینه عنوان کرد.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود