11 مهر 1401
شماره خبر: 273793

زاهدی وفا توانمندی لازم را برای مدیریت وزارت کار دارد

سپیدار‌آنلاین: گروه سیاسینماینده مردم طالقان،نظرآباد و ساوجبلاغ در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر پیشنهادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی توانمندی لازم را برای اداره و مدیریت این وزارتخانه دارد .
علی حدادی افزود: براساس جلساتی که در مجلس شورای اسلامی داشتیم به این جمع بندی رسیدیم که توجه لازم و نظارت بیشتر باید بر روی وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی باشد.
وی ادامه داد: این وزارتخانه مسوولیت سنگینی دارد و زاهدی وفا فردی برنامه محور است که رییس جمهور اعتماد کرده و امیدواریم با توجه به تجربیات ایشان بتوانیم شاهد تحولاتی در وزارت کار ، تعاون و رفاه اجتماعی باشیم .حدادی بیان داشت: براساس سوابق کاری که زاهدی وفا در حوزه اقتصادی داشته توانمندی لازم را برای این مسوولیت خطیر دارد .محمد هادی زاهدی وفا اقتصاددان ۵۹ ساله، دارای دکترای اقتصاد از دانشگاه اتاوا در کانادا است. در سوابق مدیریتی زاهدی‌وفا، معاون امور اقتصادی وزارت امور اقتصادی و دارایی در دولت نهم، نماینده وزارت اقتصاد در شوراها و کمیسیون‌های تخصصی شورای عالی تحقیقات و فن آوری (عتف)، شورای اقتصاد، کمیسیون اقتصادی دولت، شورای پول و اعتبار و شورای عالی انرژی دیده می‌شود. وی در سال‌های گذشته عضو هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا)، رییس هیات مدیره هلدینگ صنایع نوین، رییس هیات مدیره رایتل و عضو شورای عالی الگوی اسلامی – ایرانی پیشرفت نیز بوده است.جلسه بررسی صلاحیت زاهدی وفا به‌عنوان گزینه پیشنهادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ۱۲ مهرماه در صحن علنی مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود