2 بهمن 1400
شماره خبر: 262441

راهبردهای استاندار البرز در ترویج سبک پوشش ایرانی - اسلامی اجرایی شد

سپیدار‌آنلاین: گروه سیاسیمعاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج با اشاره به اینکه راهبردهای استاندار محترم را در ترویج سبک پوشش ایرانی- اسلامی اجرایی نموده ایم، گفت: با توجه به استقبال عمومی برای حضور در نمایشگاه با برنامه ریزی های قرارگاه اجتماعی امور بانوان و خانواده، بصورت فصلی این نمایشگاه ها در بخش های مختلف برگزار می شود.
غفور قاسم پور در حاشیه نمایشگاه پوشش ایرانی - اسلامی کرج ضمن قدردانی از همکاری سپاه پاسداران، اتاق اصناف، دفتر امور بانوان و خانواده استانداری گفت: این نمایشگاه پیرو تاکیدات مقام محترم عالی دولت در استان، جناب آقای عبدالهی در دفتر امور بانوان و خانواده فرمانداری کرج برنامه ریزی و برگزار شد. وی افزود: از یکایک برگزار کنندگان نمایشگاه در فرمانداری کرج، رییس اتحادیه پوشاک و تولیدکنندگان تقدیر و تشکر دارم.معاون استاندار بیان کرد: هدف اصلی این نمایشگاه ترویج فرهنگ سبک زندگی ایرانی - اسلامی بوده است و این جشنواره ها موجب پیوند بیشتر بین طراحان و تولیدکنندگان و همچنین مردم خواهد بود. قاسم پور با اشاره به استقبال مردم در بازدید از این نمایشگاه ادامه داد: همان گونه که شاهد بودید استقبال خوبی از این نمایشگاه صورت گرفت. وی افزود: تولیدکنندگان معتبری در سطح شهر کرج فعالیت دارند که می توانند خدمات خوبی در حوزه پوشش ایرانی - اسلامی ارایه نمایند. فرماندار کرج با اشاره به نامگذاری سال از سوی مقام معظم رهبری در رفع موانع تولید، خاطرنشان کرد: حمایت از تولیدکنندگان تداوم دارد و در کارگروه رفع موانع تولید در فرمانداری، زمینه برخورداری تولیدکنندگان از دریافت تسهیلات فراهم است و این آمادگی برای رونق فعالیت های تولیدی که به افزایش اشتغالزایی منتهی می شود، وجود دارد.
وی افزود: با توجه به استقبال عمومی شهروندان کرج در برگزاری این رویداد با تصمیمات صورت گرفته در قرارگاه اجتماعی امور زنان و خانواده فرمانداری کرج، این نمایشگاه ها بصورت فصلی در بخش های مختلف برگزار می شود.