19 آذر 1399
شماره خبر: 246263

ارزش افزوده 350 پرونده مالیاتی به البرز واگذار شد

سپیدار‌آنلاین: گروه سیاسی

ارزش افزوده 350 پرونده مالیاتی به البرز واگذار شد


نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس به گرفتن ارزش افزوده ۳۵۰ پرونده مالیاتی برای البرز با موافقت وزیر اقتصاد و دارایی اشاره کرد و گفت: باید بسیاری از عقب ماندگی‌ها در حوزه‌های کشاورزی و تولید جبران کرد.

علی حدادی، نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان، در مجلس شورای اسلامی در نشست با مسؤولان و معتمدین چهارباغ با اشاره به ارتقای بخش چهار باغ به شهرستان، گفت: باید زیر ساخت‌های کافی برای شهرستان چهارباغ فراهم شود.نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان با اشاره به اینکه یکی از این زیر ساخت‌ها استقرار ادارات و توسعه خدمات رفاهی برای مردم است، ادامه داد: چنانچه دیدیم طالقان در سال 91 تبدیل به شهرستان شد اما دستگاه‌های اجرایی آن اختیاراتی را برای اداره آن را ندارند و این موضوع یکی از دغدغه‌های مردم است. حدادی در ادامه به گرفتن ارزش افزوده ۳۵۰ پرونده مالیاتی برای البرز با موافقت وزیر اقتصاد و دارایی اشاره کرد و افزود: باید بسیاری از عقب ماندگی‌ها در حوزه‌های کشاورزی و تولید جبران کرد.وی گفت: در ارتباط با فاضلاب شهری ملک آباد و نظرآباد جلسه ای با وزیر نیرو و مدیر کل آبفای البرز داشتیم و اعلام آمادگی برای همکاری در این زمینه شده است. حدادی بیان کرد: همچنین درخواست‌های لازم برای اعتبارات تملک دارائی شهرستان چهار باغ شده است.
عوارض خودروها در تعویض پلاک قزلحصار حق شهرداری چهار باغ است

نماینده مردم در ادامه به اخذ عوارض در مرکز تعویض پلاک قزل حصار اشاره کرد و گفت : یکی از مواردی که قابل پیگیری است عواید عوارض مرکز تعویض پلاک است که توسط شهرداری کرج دریافت میشود در حالی که شهرداری چهارباغ مستحق دریافت این عوارض است واین درآمد می‌تواند بسیاری از مشکلات مردم شهرستان چهارباغ را حل کند. این نماینده مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: باید نقش چهارباغ را در تولیدات مشخص کرد و سرانه های آموزش و ورزشی نیز برای آن تعریف شود.

منبع فارس