22 تیر 1395
شماره خبر: 166242

استاندار البرز به عنوان رئیس شورای فرهنگ ایثار و شهادت استان منصوب شد

سپیدار‌آنلاین: گروه سیاسی

استاندار البرز به عنوان رئیس شورای فرهنگ ایثار و شهادت استان منصوب شد


استاندار البرز با صدور حکمی از سوی معاون رئیس جمهور و دبیرشورای عالی فرهنگ ایثار و شهادت بعنوان « رئیس شورای فرهنگ ایثار و شهادت استان البرز» منصوب شد.
در « جلسه شورای مشورتی» ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان که با حضور«سیدحمیدطهائی» استاندار البرز و جمعی از اعضای این شورا در استانداری برگزار شد، مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران البرز حامل حکم ابلاغ «سیدمحمدعلی شهیدی» معاون رئیس جمهور و دبیرشورای عالی فرهنگ ایثار و شهادت به استاندار البرز بود. بر اساس این حکم«سیدحمیدطهائی» استاندار البرز به عنوان«رئیس شورای فرهنگ ایثار و شهادت استان البرز» منصوب شد.
در متن این حکم آمده است:
جناب آقای سیدحمیدطهائی
استاندار محترم البرز
با عنایت به راه اندازی شورای عالی فرهنگ ایثار و شهادت و بر اساس تاکید ریاست محترم رئیس جمهور به موجب این حکم به عنوان « رئیس شورای فرهنگ ایثار و شهادت استان البرز» منصوب می شوید.
امید است، با اتکاء به خداوند متعال و پیروی از خط امام راحل و شهیدان هشت سال دفاع مقدس، با بکارگیری تمام ظرفیت های استانی در جهت اجرایی نمودن جلسات شورای استانی و شهرستانها در راستای تحقق سیاست های کلان مقام معظم رهبری( مدظله العالی) و آئین نامه های ابلاغی از سوی دبیرخانه شورای عالی فرهنگ ایثار و شهادت موفق و مؤید باشید.
سیدمحمدعلی شهیدی
معاون رئیس جمهور
و دبیر شورای عالی فرهنگ ایثار و شهادت