27 آذر 1393
شماره خبر: 133922

دیدار اعضای هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی استان البرز با مدیرکل روابط عمومی استانداری قزوین

سپیدار‌آنلاین: گروه سیاسی

دیدار اعضای هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی استان البرز با مدیرکل روابط عمومی استانداری قزوین


اعضای هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان البرز به منظور بهره مندی از تجارب شورای هماهنگی روابط عمومی های سایر استانهای کشور با دقیقی مدیرکل روابط عمومی استانداری قزوین دیدار و گفتگو کردند.
در این دیدار که به میزبانی شهرداری قزوین برگزار شد مدیرکل روابط عمومی استانداری البرز و اعضای هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان به بحث و تبادل نظر پیرامون مسائل مرتبط با حوزه روابط عمومی ها پرداختند. مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی استانداری البرز در این نشست با ارائه گزارشی از عملکرد چهار ماهه شورای هماهنگی روابط عمومی های البرز اظهار داشت: از زمان تصدی اینجانب طی چهار ماه گذشته با فعال شدن دبیرخانه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان 6 جلسه هیئت رئیسه و 3 جلسه کارگروه تخصصی شورای هماهنگی روابط عمومی های استان برگزار شده که رهاورد آن حدود 30 مصوبه بوده است. نعمتی، شورای روابط عمومی های استان البرز را بستری برای ایجاد انگیزه و پویایی خانواده روابط عمومی های استان عنوان کرد و ایجاد انسجام و هماهنگی بیشتر میان روابط عمومی ها و ساماندهی حوزه اطلاع رسانی و ایجاد تحرک در رؤسای دستگاه ها، بسترسازی در راستای رفع خلأهای مربوط به حوزه روابط عمومی را از مهمترین هدف این شورا دانست.
استفاده از ظرفیت بخش خصوصی به پویایی حوزه روابط عمومی کمک می کند
مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی استانداری قزوین نیز در این دیدار اظهار داشت: با حمایت های ویژه مسئولان ارشد استان بویژه شخص استاندار، تمامی امور در استان با تعامل و همفکری مدیران روابط عمومی انجام می پذیرد. هادی صادق دقیقی یادآور شد: هر برنامه و فعالیتی که در سطح استان صورت می گیرد حاصل اقدامات کمیته ای تحت عنوان کمیته سیاست گذاری روابط عمومی های استان قزوین است و سعی شده در سایه تعامل و همفکری بدون درگیر شدن در مکاتبات اداری امور مختلف مدیریت شود.
وی ضمن انتقاد از نامشخص بودن نحوه فعالیت شورای هماهنگی روابط عمومی های استان که در آئین نامه شورای اطلاع رسانی دولت پیش بینی شده است، خواستار ایجاد وحدت رویه میان مدیران روابط عمومی استانداری های کشور شد. دقیقی افزود: نقش روابط عمومی ها در حال حاضر پررنگ تر از سالهای گذشته است اما تا رسیدن به حد مطلوب فاصله زیادی وجود دارد. مدیرکل روابط عمومی استانداری قزوین پیشنهاد داد به منظور تقویت ابعاد مختلف روابط عمومی های استان می توان از ظرفیت و پتانسیل بخش خصوصی استفاده کرد تا با کمترین هزینه بیشترین بازدهی برای سازمان حاصل شود. به گفته وی تحقق اهداف روابط عمومی ها در گرو ثبات در این جایگاه است. در پایان این نشست علیرضا منجم مدیر روابط عمومی شهرداری قزوین اعضای هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان البرز را با طرح ها و برنامه های این شهرداری آشنا کرد.
گفتنی است بازدید از مرکز کنترل ترافیک، استودیو رادیو شهر، بوستان ملی باراجین، دهکده طبیعت، حمام قجر، سرای سعد السلطنه، چهار انبیاء و شاهزاده حسین از دیگر برنامه های جانبی این دیدار بود.