Logo

صفحه اصلي > شهری > تولید 300 هزار تن آسفالت؛ ماحصل 11 ماه تلاش کارخانه آسفالت شهرداری کرج

تولید 300 هزار تن آسفالت؛ ماحصل 11 ماه تلاش کارخانه آسفالت شهرداری کرج


10 اسفند 1393. نويسنده: monshi
تولید 300 هزار تن آسفالت؛ ماحصل 11 ماه تلاش کارخانه آسفالت شهرداری کرج


مدیر تولیدات و کارخانجات سازمان عمران و نوسازی شهرداری کرج از تولید و توزیع بیش از 300 هزار تن آسفالت طی یازده ماهه سال جاری خبر داد.
حسن عطایی با بیان این مطلب افزود: طی این مدت با صرف بیش از 300 هزار تن آسفالت به صورت مکانیزه، عملیات روکش آسفالت در مناطق 12 گانه و سایر پروژه های عمرانی سطح شهر اجرایی شد. وی افزود: اراده و اهتمام مجموعه مدیریت شهری اعم از شورای اسلامی شهر و شهرداری و حوزه های ذیل سازمان عمران و نوسازی، زمینه ساز تحقق این مهم شده است. این مسئول با اشاره به تفکیک ماههایی که در آن تولید و توزیع آسفالت انجام گرفته است؛ عنوان کرد: در ماه فروردین که از هفدهم ماه عملیات تولید و توزیع انجام گرفته است، مقدار 15 هزار و 288 تن، اردیبهشت ماه 39 هزار و 501 تن، خرداد ماه 36 هزار و 681 تن، تیر ماه 41 هزار و 563 تن، مرداد ماه 37 هزار و 720 تن، شهریور ماه 45 هزار و 205 تن، مهر ماه 26 هزار و 189 تن، آبان ماه 6 هزار و 761 تن ، آذر ماه 11 هزار و 774 تن، دی ماه 14 هزار و 935 تن و بهمن ماه 17 هزار و 873 تن آسفالت در بین مناطق 12 گانه شهرداری کرج، تولید و توزیع شده است. مدیر تولیدات و کارخانجات سازمان عمران و نوسازی شهرداری کرج تاکید کرد: در کنار بهبود کمیت، ارتقای کیفیت و سرعت بخشیدن به اجرای این طرح در معابر با توجه به اولویت بندی موضوعی است که باید مد نظر قرار گرفته و از سوی تمام مناطق نیز عملیاتی شود. عطایی تاکید کرد: تحقق این میزان آسفالت طی مدت مذکور نشان از فعالیت و روند رو به رشد سازمان در تامین و توزیع آسفالت دارد که در حال حاضر نیز شهروندان شاه تغییر و تحول مثبت در بحث آسفالت در معابر شهر کرج هستند.
مدیر تولیدات و کارخانجات سازمان عمران و نوسازی شهرداری کرج گفت: اقدامات حوزه آسفالت و ساماندهی معابر طی سالهای اخیر بسیار ملموس و مشهود بوده و در مقایسه با سالهای پیش قابل مقایسه نیست. وی در ادامه ضمن تاکید بر ضرورت استمرار در اجرای طرح های زیر ساختی عنوان کرد: از اهداف مجموعه مدیریت شهری کرج اعم از شورای اسلامی شهر و شهرداری کرج، تامین سرانه های رفاه زندگی شهروندی است که فراهم آوردن زمینه های آسان و ایمن تردد نمونه ای از این مهم می باشد.

بازگشت