17 خرداد 1402
شماره خبر: 286214

تملک ۳ پلاک و بازگشایی محور شهید اسمی به بلوار شهدای فردیس

سپیدار‌آنلاین: گروه شهریشهردار فردیس گفت: مساحت اصلاحی املاک واقع در ابتدای ضلع جنوبی بلوار شهید اسمی غربی فردیس در جهت بازگشایی این محور به تملک شهرداری فردیس درآمد.
محمدرضا احمدی‌نژاد اظهار کرد: سه پلاک ثبتی در ابتدای بلوار شهید اسمی غربی به مساحت هزار و ۱۳۷ مترمربع برابر بازنگری طرح تفصیلی در طرح بازگشایی این محور واقع بود.
وی افزود: شهرداری فردیس در راستای اجرای طرح تعریض شبکه معابر ۲۳۱ مترمربع از پلاک‌های ثبتی مذکور را به تملک درآورده و به منظور بازگشایی محور شهید اسمی به بلوار شهدا تخریب کرده است.
شهردار فردیس خاطرنشان کرد: با تلاش همکارانم در معاونت معماری و شهرسازی، حوزه املاک و مستقلات و منطقه یک شهرداری فردیس و همکاری مالکین، توافق نامه‌ای برای تملک، تخریب مساحت واقع در طرح و بازگشایی بلوار شهید اسمی غربی تنظیم شد.وی با بیان اینکه اجرای طرح تعریض بلوار شهید اسمی یکی طرح‌های اولویت دار این شهرداری است، توضیح داد: شهرداری در نظر دارد براساس طرح تفصیلی و به صورت تدریجی و فاز به فاز نسبت به انجام توافقات لازم و بازگشایی این محور اقدام کند.به گفته احمدی نژاد، مدیریت شهری فردیس از مالکینی که برای توافق و واگذاری املاک واقع در طرح بازگشایی بلوار شهید اسمی غربی به شهرداری مراجعه کنند، استقبال کرده و نهایت همکاری دارد.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود