7 فروردین 1402
شماره خبر: 282284

پرسنل آتش نشان وغسال در طرح بازنشستگی و بازخریدی تکریم ویژه شدند

سپیدار‌آنلاین: گروه شهری


دبیر شورای اسلامی شهر کرج گفت: در اجرای مصوبه شورای اسلامی شهر کرج درخصوص بازنشستگی و بازخریدی کارکنان مدیریت شهری ، پرسنل آتش نشان و غسال تکریم ویژه شدند.

فاطمه منعمی در خصوص بازخریدی و بازنشستگی کارکنان شهرداری به خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر کرج اظهارداشت: در راستای چابک سازی بدنه مدیریت شهری طرح بازخریدی و بازنشستگی پیش از موعد کارکنان به تصویب شورای اسلامی شهر رسید که با توجه به زحمات پرسنل خدوم شهرداری در حوزه های عملیاتی سازمان آتش نشانی و آرامستانها مقرر شد تا نیروهای آتش نشان و غسال در زمان اجرای طرح به ازای هر سال خدمت معادل 2 ماه سنوات دریافت نمایند که این مصوبه در راستای توجه بیشتر و قدردانی از زحمات پرسنل عملیاتی و خانواده های آنان بوده است.
دبیر شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به نقش منابع انسانی بیان کرد: نیروی انسانی مهم‌ترین و ارزشمند‌ترین سرمایه در سازمان است و توسعه و تحول مجموعه با نیروی انسانی کارآمد و توانمند محقق می شود بنابراین راهبری کارکنان از اهمیت بالایی برخوردار است که همواره شورای اسلامی شهر بر شناسایی نیروهای متعهد و متخصص و بکارگیری آنان در مشاغل تاکید داشته است.
وی در پایان اذعان داشت: در این دوره شورای اسلامی شهر کرج به منابع انسانی توجه ویژه شده و همواره در راستای ایجاد آرامش و آسایش کارکنان به ویژه در حوزه های عملیاتی تلاش می شود.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود