17 بهمن 1401
شماره خبر: 280001

موضوع پاکرود از مسیر اصلی خود خارج شده است

سپیدار‌آنلاین: گروه شهریرئیس کمیسیون عمران ، حمل و نقل شورای اسلامی شهر کرج گفت: بهسازی رودخانه و اجرای پاکرود پروژه ای عمرانی با پیوست بزرگ زیست محیطی است.
علیرضا رحیمی محمودآبادی در جلسه کمیسیون تلفیق در خصوص بررسی بودجه معاونت شهرسازی و سازمان سیما و منظر گفت: موضوع پاکرود به انحراف کشیده شده است و به بیراهه رفتن آن عدم وجود طرح منسجم-کوتاهی دستگاههای مجری و ناظر –اعمال سلایق شخصی پروژه پاکرود است را به زشتی کشانده است.رییس کمیسیون عمران اضافه کرد:بهسازی رودخانه پاکرود پروژه ای عمرانی با پیوست بزرگ زیست محیطی است و در این خصوص در معاونت شهرسازی و سازمان سیما و منظر ردیف تعریف شده است و این جداسازی و فاصله داشتن باعث عدم انسجام پروژه شده است. دبیر کمیسیون شهرسازی ضمن بیان اینکه تصمیم گیری در این پروژه در معاونت شهرسازی در حال انجام است در حالیکه کار باید در قالب خودش قرار گیرد افزود:این پروژه نیازمند مطالعه-طرح و اخذ مجوزها و هماهنگی های لازم آب منطقه ای و مجوزهای حقوقی خاص است.
علیرضا رحیمی در پایان یادآور شد:موضوع دریاچه مصنوعی را نباید به پاکرود که یک فاز آن در حال انجام است گره زد قرار بود طراحی و اجرای پاکرود در یک فاز انجام شود تا موضوعات جذب گردشگر-سرمایه گذار و ایجاد مرکز تفریحی و گردشگری و... مورد مطالعه و مشاوره قرار گرفته شود.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود