12 آذر 1401
شماره خبر: 276729

درآمد پایدار توسط نیروی انسانی متخصص در بدنه شهرداری ایجاد می شود

سپیدار‌آنلاین: گروه شهری

درآمد پایدار توسط نیروی انسانی متخصص در بدنه شهرداری ایجاد می شود


دبیر شورای اسلامی شهر کرج گفت:با شایسته گزینی مدیران و ارائه راهکارهای تخصصی درآمد پایدار توسط نیروی انسانی متخصص در بدنه شهرداری ایجاد می شود.

فاطمه منعمی درخصوص کلیات لایحه متمم بودجه که در جلسه کمیسیون تلفیق در حال برگزاری است، اظهار داشت: بحث متمم بودجه و تفریق بودجه فضایی است که به ما نشان می دهد در شهرداری چه اقداماتی از سوی مدیران انجام می شود و عملکرد مدیران بروز پیدا می کند. دبیر شورای اسلامی شهر کرج تصریح کرد: براین اساس آماری که در رابطه با میزان هزینه های مناطق و میزان درآمد آنها به دست می آید نشانگر این است که کدام مدیر عملکرد خوبی داشته است. وی بیان کرد: یکسری ابزارها در اختیار مدیران شهرداری کرج قرارگرفته است که برخی از این موقعیت و فضا خوب استفاده نمی کنند و به همین منظور مدیر قوی، مسئولیت پذیر، دلسوز و خلاقی که در آمد پایدار برای شهرداری ایجاد می کند شایسته این جایگاه است.
منعمی خاطرنشان کرد: متاسفانه در موضوعات مختلف مدیریت شهری به دلیل اینکه شرح وظایف برای افراد تعریف نشده است مدیران درگیر روزمرگی ها شده اند . وی تصریح کرد: هفت ماه از ابلاغ تباصر به شهرداری کرج می گذرد اما آن طور که باید و شاید به آن پرداخته نشده است. دبیر شورای اسلامی شهر کرج یادآور شد: اعضای شورا در بحث بودجه ۱۴۰۱ در تک تک ردیف های بودجه ای دقت نظر لازم را داشتند براین اساس شهرداری آشنایی کامل با سیاست شورای ششم دارد اما متاسفانه در شهرداری و مجموعه مدیریت شهری این سیاست ها مغفول مانده است. عضو شورای شهر کرج گفت: در بحث بودجه ۱۴۰۲ با سخت گیری بیشتری ردیف ها را اصلاح می کنیم تا مدیریت شهری در ریل گذاری قانونمند و اصولی قرار بگیرد. وی در خصوص ایجاد درآمد پایدار در شهرداری کرج، افزود: حرف من ابتدای به ساکن ایجاد درآمد پایدار نیست این برای من اولویت دوم است چون اول باید نیروی انسانی با انگیزه ،مسئولیت پذیر و خلاق، پیگیر و علاقمند در جایگاه واقعی خودش قرار بگیرد و این امر تنها زمانی محقق می شود که من از کارکنان در جای درست خود استفاده کنم و درک درستی از این موضوع داشته باشم که کارکنانی که به هر طریقی بهره وری سیستم را افزایش می دهند مورد تشویق قرار می گیرند و با کارکنان خاطی نیز به اندازه خطایی که انجام داده اند برخورد جدی شود.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود