19 مرداد 1401
شماره خبر: 271330

تجلیل سرپرست شهرداری و اعضای شورای شهر کرج از مقام سنگربانان عرصه اطلاع رسانی

سپیدار‌آنلاین: گروه شهریدفاتر برخی رسانه های شهر کرج میزبان جمعی از مسئولان ارشد مدیریت شهری این کلانشهر بودند؛ مناسبت بازدید مربوط به سالروز گرامیداشت مقام شامخ خبرنگار می شد که چون امسال ۱۷ مراد مقارن با تعطیل رسمی عاشورای حسینی گردیده بود، این خدا قوت گویی به تعدادی از اهالی و فعالان رسانه و خبر به روز بعدتر یعنی امروز موکول شد، دیدارهایی که در فضاهای صمیمانه و غیررسمی انجام شدند.
منوچهر غفاری سرپرست شهرداری، علی قاسمپور رئیس، عمار ایزدیار نایب رئیس و سخنگو، مریم قهرمانی صارم دبیر دوم و علی ذبیحی خزانه دار شورای اسلامی شهر کرج در بازدیدهای صورت گرفته حضور داشتند و مراتب قدردانی خود از زحمات ارزشمند اصحاب رسانه و خبر در امر اطلاع رسانی، نقد سازنده و بیان مطالبات شهروندان را ابراز داشتند؛ آنها تاکید کردند که مدیریت شهری به عنوان نهاد مردمی و اجتماعی برای عمل به وظایف ذاتی اساسأ نیازمند تعامل و همکاری تنگاتنگ رسانه ها و مطبوعات می باشد.
رسالت اصلی مطبوعات ایجاد امید و همدلی در جامعه است
سرپرست شهرداری کرج در این دیدارها، ضمن تسلیت ایام سوگواری سالار شهیدان، رسالت مطبوعات را ایجاد امید و همدلی در جامعه برشمرد و گفت: در این مدت که عهده دار سمت سرپرستی شهرداری کرج بوده‌ام، اتفاقات مطلوبی از سوی رسانه‌ها به منظور انعکاس فعالیت‌های مدیریت شهری صورت گرفته است.
نقد سازنده در اصلاح ساختارهای اشتباه کمک شایانی می‌کند
وی در ادامه با بیان اینکه نقد سازنده در اصلاح ساختارهای اشتباه کمک شایانی می‌کند، افزود: در کنار انتقاد سازنده تخریب بدون دلیل آثار و پیامد نامطلوبی خواهد داشت که خوشبختانه در طول خدمت بنده چنین فضایی از سوی رسانه دیده نشده است.
یادآور میشود حامد احسانی نژاد مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج نیز مسئولان ارشد شهری را در این بازدیدها همراهی نمود.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود