19 خرداد 1401
شماره خبر: 268529

هزینه برای کودکان سرمایه‌گذاری برای آینده است

سپیدار‌آنلاین: گروه شهریمعاون شهردار و سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی، شهرداری کرج در بازدید از اداره‌ کل کانون البرز و مرکز ۳ کرج، بر لزوم شناسایی و اشتراک گذاری ظرفیت‌های هر دو سازمان و صرف هزینه‌ با هدف سرمایه‌گذاری برای آینده این شهر تاکید کرد.
محسن برجی در نشستی مشترک با حضور مهری فلاح، سرپرست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و جمعی از کارشناسان این مجموعه ضمن اشاره به اهمیت «پرورش» و «پرورش در دوران کودکی»، کار کانون در این حوزه را بزرگ و قابل اهمیت دانست و ابراز امیدواری کرد تا با شناسایی و اشتراک ظرفیت‌های هر دو دستگاه، بتوان برای خدمت به مردم به ویژه کودکان و نوجوانان گام های موثری برداشت .
حل مسائل دیروز با روش‌های نوین امکان پذیر است
وی در ادامه بر لزوم شناسایی مشکلات و مسائل موجود تاکید کرد و افزود: حل مسائل موجود که از دیروز وجود داشته، با راه‌ حل‌های قبلی امکان پذیر نخواهد بود و موجب بحران خواهد شد؛ لذا باید با خلاقیت و شناسایی توانمندی‌ها و امکانات موجود به راه‌حل‌های جدید دست پیدا کنیم. برجی ضمن معرفی برخی چهره‌های شاخص و مفاخر شهر کرج در حوزه‌های مختلف، ابراز امیدواری کرد: که با یک برنامه‌ریزی منسجم و درست بتوان مسیر را برای کودکان و نوجوانان امروز فراهم کرد تا در آینده بتوانند تاثیرگذار باشند.معاون شهردار همچنین با اشاره به لزوم آموزش مفاهیم اجتماعی، حقوق شهروندی، محیط زیست و ... در قالب فعالیت‌های غیر مستقیم و اثر بخش، هزینه برای کودکان را سرمایه گذاری برای آینده خواند و افزود: باید از ظرفیت‌های خیرین، ظرفیت علمی و دانشگاهی کرج، طبیعت، پارک‌ها و دیگر منابع و امکانات موجود برای اجرای اهداف فرهنگی بهره برد.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود