10 آذر 1400
شماره خبر: 259914

دهم آذرماه به گنجینه‌ای ماندگار در تاریخ ایران اسلامی تبدیل شده است

سپیدار‌آنلاین: گروه شهریدهم آذرماه روز پاسداشت مسیر مبارزه و ایستادگی خستگی‌ناپذیر نمایندگان مردم در مقابل استبداد و استعمار بیگانه است و به گنجینه‌ای ماندگار در تاریخ ایران اسلامی تبدیل شده است.
بسم ا... الرحمن الرحیم
بلاشک موفق ترین مجلس، مجلسی است که توانسته از همه ظرفیت کاری خود استفاده کند. ظرفیت قانونگذاری، یکی از ظرفیت‌های بسیار مهم است. ابزارهای نظارت در دست شما قرار دارد.
مقام معظم رهبری(مدظله العالی)
دهم آذر سالروز شهادت بزرگ مردی از تبار آزادگان، اسوه حق طلبی، روحانی برجسته و متعهد به اسلام و ملت، شهید" آیت الله سیدحسن مدرس" است، که با فریاد عدالت خواهی و استبداد ستیزی در برابر سلطه استعمارگران ایستاد و جایگاه نمایندگی مردم را اعتلا بخشید.دهم آذرماه روز پاسداشت مسیر مبارزه و ایستادگی خستگی‌ناپذیر نمایندگان مردم در مقابل استبداد و استعمار بیگانه است و به گنجینه‌ای ماندگار در تاریخ ایران اسلامی تبدیل شده است.جایگاه مجلس شورای اسلامی از اهمیت بسزایی برخوردار و مبنای بسیاری از تصمیم گیری‌ها، قانون گذاری‌ها و برنامه ریزی‌ها است، آنگونه که بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی ایران فرمودند؛ "مجلس در راس همه امور است" و لذا برای حفظ این جایگاه والا و رفیع، وظیفه خطیری بر دوش یکایک نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی است. مجموعه مدیریت شهری کرج، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره دلیرمرد تاریخ معاصر ایران شهید آیت الله مدرس، این روز را به تمامی نمایندگان ادوار استان البرز در مجلس شورای اسلامی به ویژه نمایندگان شریف و دلسوز شهرستان کرج تبریک گفته و از خداوند برای آنها توفیق روز افزون طلب می‌کند.