26 آبان 1400
شماره خبر: 259176

مجموعه مدیریت شهری گلسار یاریگر مجموعه بخش چندار باشند

سپیدار‌آنلاین: گروه شهریشهردار و اعضای شورای اسلامی شهر گلسار با حضور در بخشداری چندار با بخشدار و اعضای شورای اسلامی بخش چندار دیدار و گفتگو نمودند.
در ابتدای این دیدار خرمجاه رئیس شورای اسلامی بخش چندار ضمن خوش آمد گویی در سخنانی به بیان موقعیت جغرافیایی و ارائه گزارش اقدامات در حوزه بخش چندار پرداخت .
وی افزود: ما انتظار داریم مجموعه مدیریت شهری گلسار و بویژه کیاروستا عضو شورای اسلامی شهر گلسار و نماینده شورای اسلامی شهرستان در استان البرز یاریگر مجموعه بخش چندار باشند.
مهندس فلاح پور بخشدار چندار نیز در سخنانی اظهار داشت: بخش چندار در حوزه شهری متأسفانه ورودی و خروجی خوبی از اتوبان تهران-قزوین ندارد و این مشکل نیز در شهر گلسار وجود دارد که طرح پیشنهادی در این زمینه با کمترین هزینه از حوزه بخش چندار تهیه گردیده است که نیازمند یاری دستگاه های ذیربط است تا به مرحله اجرا برسد .
در ادامه کیاروستا شهردار گلسار ضمن تبریک انتخاب خرمجاه به عنوان رئیس شورای بخش چندار در سخنانی افزود:مسئولیت یک فرصت است که نحوه استفاده از آن مهم است که امیدواریم در دوره مسئولیت بتوانیم خدمات ارزشمندی را به شهروندان ارائه بدهیم .وی افزود: با توجه به پیگیری نماینده مردم در مجلس و حضور استاندار البرز در شهرستان ساوجبلاغ طی جلسه شهرداران و روسای شوراهای اسلامی شهرها و بخش ها با استاندار البرز ، مشکلات و مسائل حوزه شهرها و بخش ها مطرح گردید که نیازمند نگاه ویژه مسئولین امر به شهرها و بخش های شهرستان ساوجبلاغ می باشد .شهردار گلسار تصریح کرد: با توجه به وضعیت نامناسب اقتصادی که در سراسر کشور فراگیر است درست نیست فعالیت و خدمت رسانی به مردم صورت نگیرد و با توجه به شروع کار دولت سیزدهم و حمایت های دکتر حدادی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی آغاز پروژه های عمرانی در شهر گلسار کلید خورده است و حمایت های دکتر حدادی در مجموعه شهرستان از کلیه روستاها ، بخش ها و شهرها صورت گرفته است که این خود یک ظرفیت خوبی است .کیاروستا افزود حضور رضا کیاروستا عضو شورای اسلامی شهر گلسار در مجموعه شورای اسلامی استان را نیز به فال نیگ گرفت و بیان داشت امیدواریم حضور ایشان در مجموعه شورای حل اختلاف استان منشأ خیر باشد. وی افزود: با احداث پروژه ملی مترو شهر جدید هشتگرد – گلشهر مسیر دسترسی شهروندان گلسار به ضلع شمال آزادراه تهران –قزوین مسدود گردید که طی جلسه ای با محوریت نماینده مردم در مجلس و فرماندار شهرستان این موضوع بررسی گردید و نیازمند این است با پیگیری بخشدار و شورای اسلامی بخش چندار و مجموعه مدیریت شهری گلسار مشکل مسیر دسترسی شهروندان بخش مرکزی ، شهر گلسار و بخش چندار به آزاد راه تهران-قزوین از طریق احداث پل روگذرمرتفع گردد.
کمرروستا رئیس شورای اسلامی شهر گلسار ضمن تبریک انتخاب خرمجاه به عنوان رئیس شورای اسلامی بخش چندار در سخنانی اظهار داشت: پیگیری و دقت رئیس شورای اسلامی بخش چندار در مطالبه گری از استاندار البرز قابل تقدیر است .وی همچنین از زحمات مهندس صفاخیل معاون بخشدار در دوران مسئولیت در شورای اسلامی شهر گلسار تقدیر و تشکر نمود . رضا کیاروستا عضو شورای اسلامی شهر گلسار و نماینده شورای اسلامی شهرستان در استان البرز نیز در سخنانی بیان داشت: بخش چندار ظرفیت های خوبی دارد و در شوراهای فرادست حضور مسئولین بخش چندار را داریم .
وی در خصوص اهداف شورای اسلامی استان از جمله: آموزش اعضای شورای اسلامی ، شناخت و تعامل بین اعضای شورای استان ، نگاه ویژه به مشکلات روستاها و بخش ها ، احصاء مشکلات روستاها ، بخش ها و شهرستان ها و برگزاری جلسات جهت رفع موانع موجود مطالبی را عنوان نمود.