21 مهر 1400
شماره خبر: 257483

دیدار مسئولین شهری و شهرستان با رئیس و پرسنل کلانتری ۱۶ شهرجدیدهشتگرد

سپیدار‌آنلاین: گروه شهریبه مناسبت هفته نیروی انتظامی، فرماندار همراه با معاونین سیاسی و امور عمرانی فرمانداری،فرمانده نیروی انتظامی شهرستان، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهرجدیدهشتگرد با عوامل کلانتری ۱۶ دیدار و گفتگو کردند.
مهرور فرماندار شهرستان ساوجبلاغ در این بازدید از زحمات پرسنل نیروی انتظامی، در زمینه ارائه خدمات با تلاش شبانه روزی برای آسایش و آرامش تقدیر کرد.
رئیس شورای تامین شهرستان، پرسنل نیروی انتظامی را افرادی متعهد و وظیفه شناس توصیف کرد و با اشاره به ضرورت همکاری مردم با مأموران نیروی انتظامی اظهار امیدواری کرد با تعامل و همکاری مطلوب همه دستگاه‌ها وظایف و تکالیف قانونی و سازمانی نیروی انتظامی به نحو مطلوب و شایسته اجرایی شود.
محمدکاظم موحدی پور رئیس شورای اسلامی شهر نیز ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به قشر زحمت کش کلانتری گفت : ایجاد آرامش و امنیت لازمه کار نیروی انتظامی است.
هفته نیروی انتظامی یادآور فداکاری و مجاهدت عزیزانی است که امنیت آرامشی که در شهر مشاهده می‌کنیم حاصل شب‌ بیداری‌ها و زحمات شبانه‌روزی این عزیزان است و متاسفانه با مشکلات ومعضلات فرهنگی که امروز در کشور وجود دارد، مسئولیت مقابله با این ناهنجاری‌های اجتماعی بر دوش کارکنان خدوم نیروی انتظامی است جا دارد خدا قوت و خسته نباشید جانانه ای به این عزیزان بگوییم.
در ادامه دکتر محسن آسوبار شهردارشهرجدیدهشتگرد،ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهداء گفت: هفته نیروی انتظامی را خدمت شما و تمامی پرسنل خدوم که جهت آسایش وامنیت شهروندان تلاش می کنید تبریک عرض می نمایم و امیدوارم در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) همواره سلامت وموفق باشید.آسوبارافزود: برخورد سريع و قاطع با سارقين عمده انتظار شهروندان شهر است.لازم به ذکر است ما به دنبال تامین روشنایی معابر،میادین،بوستان ها و ...سطح شهر هستیم تا با این اقدام شاهد کاهش جرایم باشیم .شهردار در ادامه خواستار همکاری و تعامل متقابل شهرداری ونیروی انتظامی شد و افزود: با توجه به درآمد محدود شهرداری در حد توان و بضاعت با این نهاد همکاری وتعامل لازم را خواهیم داشت وانتظار داریم نیروی انتظامی نیز همچون گذشته تعامل وهمکاری خوبی با شهرداری داشته باشد .در پایان این بازدید با اهداء لوح سپاس توسط فرماندار و مدیران شهری از سرهنگ سلیمانی فرمانده انتظامی شهرستان و سروان مافی رئیس کلانتری ۱۶ تقدیر بعمل آمد.
گفتنی است شهرداری در راستای همکاری موثر و بمنظور ارتقاء سطح امنيت اجتماعي در شهر یک دستگاه خودرو به کلانتری اهدا کرد.همچنین با قول مساعد شهردار و اعضای شورای اسلامی،در خصوص احداث چند باب تجاری در راستای ایجاد درآمد پایدار برای کلانتری ۱۶ شهر در دستور کار قرار گرفت.