24 خرداد 1393
شماره خبر: 123863

اجرای رنگ آمیزی و نقاشی دیواری در سطح منطقه 7 کرج

سپیدار‌آنلاین: گروه شهری

اجرای رنگ آمیزی و نقاشی دیواری در سطح منطقه 7 کرج


مدیر روابط عمومی منطقه 7 شهرداری کرج از رنگ آمیزی و نقاشی دیواری در سطح منطقه خبر داد و افزود: این مهم با هدف زیباسازی مبلمان شهری صورت گرفته است.
سید علیرضا موسوی انجام عملیات رنگ‏ آمیزی و زیباسازی مبلمان شهری در منطقه 7 را در راستای خدمت‏ رسانی بهتر و بیشتر به شهروندان دانست. وی اظهار داشت: عملیات رنگ‏ آمیزی مبلمان شهری و نقاشی دیواری در سطح منطقه به صورت رنگ آمیزی پایه‏ تابلوهای معابر ، پایه‏ های تابلوهای راهنمای مسیر، نرده‏ های سطح منطقه، دیوار های حاشیه خیابان ها و... اجرا شد. مدیر روابط عمومی منطقه7 کرج ادامه داد: انجام عملیات رنگ‏ آمیزی و زیباسازی مبلمان شهری در خیابان های ابوذر حیدرآباد و دامپروری اجرایی شده است.
این مسئول متراژ عملیات مذکور در خیابان های ابوذر و حیدر آباد را 160 متر مربع ذکر و عنوان کرد: این عملیات در دامپروری حیدرآباد به مساحت 150 متر مربع انجام شده است.
وی رنگ آمیزی نرده های بلوار موذن را از دیگر اقدامات اجرایی در منطقه بیان کرد و با اشاره به اینکه این عملیات در راستای برنامه های مهم خدمات شهری منطقه صورت گرفته است، اظهار داشت: عملیات فوق در خرداد ماه آغاز شده و هم ‏اکنون نیز ادامه دارد. موسوی با اشاره به نقش مثبت مبلمان شهری در خدمت ‏رسانی به شهروندان عنوان کرد: این مهم در حفظ هویت و زیبایی سیمای شهری و تقویت روحیه نشاط شهروندان از اولویت بالایی برخوردار است.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود