2 تیر 1390
شماره خبر: 79

البرز سرفراز بخوان

سپیدار‌آنلاین: گروه سرمقاله

البرز سرفراز بخوان

سلام
سلامی به بلندی البرز استوار
سلام به کرج ایران کوچک
سلام به ساوجبلاغ سرزمین شیردلان و هنرمندان نامی کشور
سلام به نظرآباد مهد تمدن
سلام به طالقان زادگاه آزاد مردان تاریخ
ما اومدیم، اومدیم تا بگیم دل ما هم برای البرز می تپه
اومدیم بگیم در سال جهاد اقتصادی سعی داریم همپای مسئولان خدمتگزار و مردم فهیم در جهت اعتلای نظام گام برداریم
اومدیم بگیم دوست داریم سهمی در اطلاع رسانی داشته باشیم
اومدیم بگیم دوستتون داریم
اومدیم تا بگیم بر این باوریم که اطلاع رسانی در زمینه های مختلف کاری بس دشوار و طاقت فرسا است چرا که هرگز در تاریخ، بشر در تولید و عرضه اطلاعات شتابی این چنین نداشته است.
اومدیم بگیم هدفمون از اومدن آشنایی و معرفی جنبه های مختلف استان از زوایای تاریخی، فرهنگی، اجتماعی، هنری ،تفریحی و جغرافیایی با توجه به استراتژیک بودن آن است
اومدیم بگیم اتحاد، انسجام و ایجاد ارتباط میان شهروندان و مسئولان ، به روز رسانی آخرین اخبار و اطلاعات استان از جمله اوضاع اقتصادی و فعالیت های علمی و فرهنگی و خدماتی ادارات و سازمانها و ارتقای آگاهی و معرفی پتانسیلهای موجود و عرضه آن به متقاضیان مد نظر ما است .
اومدیم بگیم جاری ساختن نام دلنشین البرز بر زبانها و متمرکز ساختن افکار عموم به سمت منطقه به جهت جذب موقعیت های اقتصادی، توریستی، سرمایه گذاری و توجه ویژه به پیشرفتهای فرهنگی و تاریخی استان برای ما در اولویت است از این رو امید داریم با کمک شما خوانندگان عزیز بتوانیم تأثیر گذار باشیم.
حال این نسخه آزمایشی را تقدیم می کنیم به دوستداران و علاقه مندان باشد که با راهنمایی و کمک شما در روزهای آتی بتوانیم به آنچه اعتقاد داریم عمل کنیم .مهدی جعفری ، مدير مسئول سامانه