26 مرداد 1394
شماره خبر: 147390

چهار نوشیدنی سالم که می‌تواند به خوش اندام شدن شما کمک کند

سپیدار‌آنلاین: گروه جالب و خواندنی

چهار نوشیدنی سالم که می‌تواند به خوش اندام شدن شما کمک کند


چند نوشیدنی سالم و گوارا به شما کمک می‌کنند که سلامت و زیبایی اندام خود را حفظ کنید.
در این متن چند نوشیدنی و چای سالم و گوارا به شما دوستان عزیز پیشنهاد می‌شود که علاوه براین که طعم خوبی دارند و از خوردن آنها لذت می‌برید، سلامت و زیبایی اندام شما را نیز حفظ می‌کنند و حتی کاهش وزن و خوش فرم شدن شکم شما را نیز به همراه دارند.
چای سبز
مطالعات نشان می‌دهد که چای سبز، علاوه بر این که حاوی ترکیبات مفید و‌آنتی اکسیدان‌هایی است، که می‌تواند چربی‌های شکم را از بین ببرد، و آن را زیبا و خوش‌فرم کند، خطر ابتلا به سرطان و بیماری‌های قلبی را نیز کاهش می‌دهد، مصرف این نوشیدنی قبل از انجام تمرینات ورزشی موجب چربی‌سوزی بیشتر در طول تمرینات هوازی می‌شود.
چای سرد نعناعی
این نوشیدنی با طراوت در روزهای گرم سال و تابستان‌ها بسیار مفید و فوق‌العاده است، چای نعناعی سرد،شکمی صاف و زیبا را به شما هدیه می‌دهد، جالب است، بدانید نوشیدن این چای، باعث هضم سریع‌تر چربی‌های موجود در غذاهایی مثل استیک‌ها و برگرها و در نهایت فست فود‌ها، نفخ را برطرف کرده و به این ترتیب اندام شما را زیبا و متناسب می‌کند.
نوشیدنی شکلات تلخ
جالب است، که بدانید این نوشیدنی باعث زیبایی اندام و خوش فرم شدن و سفت‌شدن شکم می‌شود، این نوشیدنی پرطرفدار،با سرکوب کردن اشتهای کاذب و کاهش میل شدید به خوردن حجم زیاد مواد غذایی، باعث حفظ تناسب اندام و جلوگیری از چربی‌های اضافی و تجمع آن‌ها می شود، مصرف این نوشیدنی در وعده‌ی مهم صبحانه،یکی از بهترین گزینه‌ها برای این منظور خواهد بود، این کار، تا ساعات‌ها شما را سیر نگه می دارد و مانع از ریزه خواری در طی روز و در نهایت رو به رو شدن با یک اندام نا‌متناسب می‌شود.
نوشیدنی آناناس
با نوشیدنی یخ در بهشت آناناس هم می‌توانید یک شکم صاف و زیبا داشته باشید، آناناس به طور طبیعی دارای یک آنزیم به‌نام بروملین است، که موجب شکسته شدن پروتئین‌ها ، سهولت هضم و رفع نفخ می‌شود.

منبع باشگاه خبرنگاران