12 مهر 1402
شماره خبر: 293175

قدرت نمایی و اوباشی گری در تهران و کرج، دستگیری در کوهسار

سپیدار‌آنلاین: گروه حوادث ایران و جهانجانشین فرمانده انتظامی استان گفت: یکی از اوباش شناخته شده و خطرناک شهرستان کرج که دارای چندین فقره سوابق برهم زدن نظم و امنیت عمومی در شهرهای تهران و کرج بوده و تحت تعقیب پلیس و مراجع قضائی قرار داشت، در شهر کوهسار ساوجبلاغ شناسایی و دستگیر شد.
سرهنگ "محمد نادربیگی" با اعلام این خبر گفت: در پی ارجاع پرونده‌ای از سوی مراجع قضائی مبنی بر تیراندازی و ایجاد ضرب و جرح عمدی توسط یکی از اوباش شناخته شده در شهرهای تهران و کرج، رسیدگی به پرونده به صورت مشترک در دستور کار ماموران سازمان اطلاعات فراجا در استان‌های البرز و تهران قرار گرفت.
وی افزود: پس از چندین روز انجام اقدامات اطلاعاتی در نهایت مخفیگاه متهم در منطقه کوهسار شهرستان ساوجبلاغ شناسایی و متهم علی رغم اینکه قصد درگیری با ماموران را داشت در یک اقدام ضربتی دستگیر شد. جانشین فرمانده انتظامی استان البرز اضافه کرد: متهم دستگیر شده به واسطه انجام شرارت و اوباشی‌گری در استان‌های تهران و البرز تحت تعقیب مراجع انتظامی و قضائی قرار داشت. این مقام انتظامی تصریح کرد: با تکمیل پرونده متهم برای انجام مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود