10 مهر 1402
شماره خبر: 293036

عاملان ایجاد ناامنی در خیابان مالک اشتر حصارک دستگیر شدند

سپیدار‌آنلاین: گروه حوادث ایران و جهانفرمانده انتظامی استان گفت: 2 نفر از اوباش سابقه‌دار و خطرناک منطقه حصارک که با سلاح سرد اقدام به قدرت نمایی و درگیری با ماموران انتظامی در خیابان مالک اشتر حصارک کرده و متواری شده بودند، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شدند.
سردار "حمید هداوند" با اعلام این خبر گفت: شب گذشته به دنبال تماس‌های مکرر شهروندان ساکن خیابان مالک اشتر منطقه حصارک کرج با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ و اعلام این موضوع که چند نفر از اوباش خطرناک منطقه به وسیله سلاح سرد اقدام به قدرت نمایی و بر هم زدن نظم و امنیت منطقه کرده‌اند، بلافاصله ماموران کلانتری ۱۶ کرج برای بررسی موضوع اعزام شدند. وی افزود: ماموران به محض رسیدن به محل اعلام شده قصد آرام کردن متهمان را داشتند که یکباره 2 نفر از عاملان اصلی ایجاد ناامنی که از اوباش خطرناک منطقه هستند به سمت ماموران حمله ور می‌شوند که در این راستا با رعایت قانون به کارگیری سلاح چندین تیر هوایی توسط پلیس شلیک و و این اوباش را متفرق پا به فرار می گذارند.
فرمانده انتظامی استان البرز اضافه کرد: در ادامه تلاش ماموران کلانتری ۱۶ حصارک برای دستگیری متهمان آغاز شده و در کمتر از چند ساعت هر 2 متهم شناسایی و دستگیر می‌شوند.
این مقام ارشد انتظامی از تشکیل پرونده در خصوص جرم این افراد خبر داد و گفت: متهمان برای انجام تحقیقات تکمیلی به مقر سازمان اطلاعات فراجا در استان البرز منتقل شدند.
سردار هداوند در پایان با بیان اینکه سر سوزنی مماشات با اوباش نخواهیم داشت، خاطرنشان کرد: به برهم زنندگان نظم و امنیت مردم هشدار می‌دهیم که از اعمال مجرمانه خود دست بردارند، در غیر این صورت با چنگال آهنین فرزندان این ملت در فرماندهی انتظامی استان مواجه خواهند شد.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود