23 مرداد 1401
شماره خبر: 271509

دستگیری سارق سیم کابل برق با ۱۴ فقره سرقت در ساوجبلاغ

سپیدار‌آنلاین: گروه حوادث ایران و جهانفرمانده انتظامی شهرستان "ساوجبلاغ" از شناسایی و دستگيري سارق سابقه دار و كشف ۱۴ فقره سرقت سيم كابل برق در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ "علی سلیمانی" گفت: در پي وقوع چند فقره سرقت سیم كابل برق در سطح ساوجبلاغ، پيگيري موضوع به منظور شناسایی سارق یا سارقان احتمالی به صورت ويژه در دستور كار ماموران پليس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.وی افزود : ماموران با چندین شبانه روز کار پلیسی و اقدامات گسترده، موفق به شناسایی مخفیگاه سارق مورد نظر در شهر هشتگرد شدند.
سرهنگ سلیمانی اظهارداشت: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضایی به مکان مورد نظر اعزام و در یک عملیات غافلگیرانه متهم را دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.
وی تصریح کرد: متهم که دارای چندین فقره سابقه سرقت می باشد در بازجوئی های ماموران و در مواجهه با قرائن و شواهد به 14 فقره سرقت کابل برق اعتراف کرد که با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ در خاتمه از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک در خصوص سرقت، موضوع را از طريق تماس با سامانه 110 به پليس اطلاع دهند.