29 اردیبهشت 1401
شماره خبر: 267656

کشف بیش از 7 هزار بسته تنباکوی قاچاق در کرج

سپیدار‌آنلاین: گروه حوادث ایران و جهانمعاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی استان از کشف 7 هزار و 200 بسته تنباکوی قاچاق به ارزش یک و نیم میلیارد ریال از یک واحد مسکونی در شهر کرج خبر داد.
سرهنگ "بیژن جنتی" در تشريح اين خبر گفت: در پی دریافت اخباری مبنی بر دپو تنباکوی قاچاق در یک ساختمان در حوزه استحفاظی شهرستان کرج، بررسی موضوع در دستور کار ماموران کلانتری 11کرج و پلیس امنیت اقصتصادی استان قرار گرفت.وی افزود: ماموران در ابتدا با انجام اقدامات پلیسی از درستی اخبار مطمئن شده و سپس با هماهنگی مقام قضائی به محل مورد نظر اعزام و در یک عملیات غافلگیرانه یک متهم را در این دستگیر و به پلیس امنیت اقتصادی منتقل کردند. سرهنگ جنتی تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهم تعداد 7 هزار و 200 بسته تنباکوی کشف شد.
این مقام انتظامی ادامه داد: بنابر اعلام کارشناسان ارزش اموال کشف شده حدود یک و نیم میلیارد ریال برآورد شده است.معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی استان البرز در پایان خاطرنشان کرد: شهروندان عزیز در صورت اطلاع از وجود هرگونه اموال مشکوک و قاچاق، موضوع را از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 به ماموران اطلاع دهند.