27 دی 1400
شماره خبر: 262200

کشف 21 کیلو تریاک از مخفیگاه موادفروش فردیسی

سپیدار‌آنلاین: گروه حوادث ایران و جهانمعاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی استان از کشف 21 کیلو و 600 گرم تریاک و دستگیری یک قاچاقچی مواد مخدر در شهر فردیس خبر داد.
سرهنگ "بیژن جنتی" در این خصوص بیان داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر فردیس با انجام اقدامات اطلاعاتی از فعالیت فردی در زمینه خرید و فروش مواد مخدر مطلع و در بررسی های مقدماتی متوجه شدند که نامبرده به تازگی مقدار قابل توجهی تریاک را از یکی از قاچاقچیان استان های مرزی خریداری و آن را در مخفیگاه اش در شهر فردیس نگهداری می کند.
وی افزود: بلافاصله ماموران وارد عمل شده و با هماهنگی مقام قضائی به مخفیگاه متهم اعزام شدند که در یک اقدام غافلگیرانه ماموران نامبرده را دستگیر و 21 کیلو و 600 گرم تریاک را از محل یادشده کشف کردند.معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی استان البرز تصریح کرد: در این زمینه پرونده تشکیل و به همراه متهم و مواد مخدر مکشوفه به مراجع قضائی ارسال شد.
سرهنگ جنتی یادآور شد: شهروندان برای کاهش آسیب های ناشی از مواد مخدر در جامعه، اطلاعات و اخبار خودشان در زمینه خرید و فروش مواد مخدر را از طریق شماره تلفن 110 به پلیس اعلام کنند.