9 مهر 1402
شماره خبر: 293015

مدرسه مکانی مقدس برای تربیت افراد شایسته و کارآمد است

سپیدار‌آنلاین: گروه فرهنگیداوود سرافراز خیر مدرسه ساز استان البرز در آیین افتتاحیه مدرسه ۱۲ کلاسه خیری- مشارکتی زنده یاد حاج علی سرافراز گفت: استان البرز در بیشتر زمینه‌ها پتانسیل خیلی خوبی دارد و با نیروی هم افزایی که در استان است می تواند به عنوان یک الگو در کشور زبانزد باشد.
وی گفت: اگر امروز ما رویکردی در بحث ساخت و ساز و توسعه فضایی آموزشی داریم، به دلیل توصیه‌های مرحوم علی سرافراز پدر بنده است که شدیداً به بحث آموزش و یادگیری علاقه ویژه‌ای داشتند و به خاطر نگاه ویژه ایشان به آموزش، دائماً به ما توصیه می‌کردند که عبادت جز خدمت به خلق نیست و ما به عنوان فرزندان ایشان می‌بایست کاردان و سرلوحه ی کار خود باشیم و از آن برای خدمت به خلق استفاده کنیم. سرافراز افزود: اگر آموزش و تجربه با هم در آمیخته شوند، انسان می‌تواند کارهایی بزرگ و اتفاقات خوبی رقم بزند.
خیر مدرسه ساز ضمن تقدیم این مدرسه به دانش آموزان عزیز اظهار داشت: این مدرسه، مدرسه ای مقدس است که افراد لایق، شایسته و کارآمد در آن تربیت و در آینده نزدیک ظهور خواهند کرد و باعث افتخار و سرافرازی استان البرز و کشور عزیزمان ایران خواهند شد. داوود سرافراز در پایان تصریح کرد: در تلاش هستیم در پایان این ماه، مدرسه ۴ کلاسه دیگری در استان سیستان و بلوچستان به نام مرحوم حاج علی سرافراز افتتاح کنیم.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود