7 فروردین 1402
شماره خبر: 282280

بازدید بیش از 73 هزار نفر از جاذبه‌های گردشگری البرز در ایام نوروز

سپیدار‌آنلاین: گروه فرهنگی


سرپرست اداره کل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی البرز گفت: از تاریخ 27 اسفند تا 5 فروردین 1402، 73 هزار و 621 نفر از جاذبه‌های گردشگری استان بازدید کرده‌اند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی البرز یحیی دارایی روز یکشنبه 6 فروردین 1402 اظهار کرد: در این مدت 25 هزار و 729 نفر از آثار تاریخی استان بازدید کرده‌اند.
به گفته سرپرست اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی البرز 27 هزار و 338 نفر در این بازه زمانی از جاذبه‌های گردشگری طبیعی دیدن کرده‌اند.
دارایی تعداد بازدید گردشگران از جاذبه‌های تفریحی، دست‌ساز، مذهبی و موزه‌ها را 20 هزار و 554 نفر برشمرد.
او با اشاره به اینکه البرز از جاذبه های طبیعی تاریخی و فرهنگی ویژه‌ای برخوردار است، از گردشگران دعوت کرد تا اوقات تعطیلات خود را در استان البرز بگذرانند.
سرپرست اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی البرز با اشاره به اینکه زیرساخت‌های اقامتی و پذیرایی گردشگری استان آماده پذیرایی از گردشگران ورودی به استان هستند، افزود: برخی از واحدهای گردشگری برای رفاه حال گردشگران تخفیف‌هایی را در نظر گرفته‌اند.
دارایی خاطر نشان کرد: افراد در صورت داشتن هرگونه شکایت و انتقاد با شماره 09629 سامانه ملی سفر و رسیدگی به شکایات تماس حاصل فرمایند.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود