2 فروردین 1402
شماره خبر: 282255

دعوت‌ از گردشگران برای گذران اوقات در البرز

سپیدار‌آنلاین: گروه فرهنگی


معاون گردشگری اداره کل میراث‌فرهنگی،گردشگری و صنایع‌دستی البرز از گردشگران استان‌های همجوار و سایر استان‌های کشور که از مسیر البرز می‌گذرند دعوت کرد یک یا دو روز برای توقف در استان البرز و استفاده از جاذبه‌های طبیعی و تاریخی این استان برنامه‌ریزی کنند.

شهرام علی محمدی روز چهارشنبه 2 فروردین 1402 با اشاره به اینکه تسهیلاتی برای رفاه حال گردشگران از جمله تخفیف واحد‌های پذیرایی و اقامتی صورت گرفته، اظهار کرد: طی برنامه ریزی‌های صورت گرفته با واحد‌های اقامتی تا 20 درصد تخفیف برای اقامت گردشگران ورودی در نظر گرفته شده است.
معاون گردشگری البرز با بیان اینکه محورهای گردشگری و طبیعتگردی خوبی در البرز داریم که می تواند محل گذران تعطیلات باشد، افزود: طالقان از لحاظ طبیعتگردی و سرزمین مشاهیر، از ظرفیت خوبی برخوردار است. همچنین با دارا بودن زیرساخت‌های گردشگری مانند هتل‌ها و هتل آپارتمان‌ها می‌تواند پذیرای گردشگرانی باشد که می‌خواهند از هیاهوی شهر به دور باشند و از آب و هوای منطقه‌ای بکر استفاده کنند.
علی محمدی با اشاره به قرین شدن عید نوروز با ماه مبارک رمضان گفت: یقینا تمهیداتی در این زمینه برای گردشگران عبوری که مسافر هستند و روزه برایشان واجب نیست در نظر گرفته شده است.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود