4 خرداد 1401
شماره خبر: 267929

کلنگ ساخت مدرسه خیر ساز در شهر گلسار به زمین خورد

سپیدار‌آنلاین: گروه فرهنگیبا حضور خانواده معظم شهدا ، استاندار البرز ، مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی مدارس استان ، فرماندار شهرستان ساوجبلاغ ، امام جمعه شهرستان ، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ، مسئولین شهرستانی و شهری ، کلنگ احداث آموزشگاه خیری شهر گلسار به همت خیر نیک اندیش دکتر پنجه شاهی به زمین خورد .
در این مراسم حجرگشت مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز ضمن عرض تبریک سالروز آزادسازی خرمشهر در سخنانی بیان داشت : امروز به این مناسبت بزرگ اقدام بزرگی در راستای تعلیم و تربیت فرزندان و آینده سازی مملکت در حال اتفاق است . وی از نگاه عالمانه دکتر پنجه شاهی در این زمینه تقدیر و تشکر نمود و افزود : این اقدام انشالله مقدمه ای برای تربیت دانش اموزان خواهد بود و امیدواریم بتوانیم سال های سال از برکت وجود چنین افرادی استفاده نماییم .حجرگشت همچنین به بیان مشخصات این آموزشگاه پرداخت و اظهار داشت : با پیگیری مجموعه مدیریت شهری گلسار این زمین از طریق دستگاه های ذیربط در اختیار آموزش و پرورش استان قرار گرفت تا این پروژه کلنگ زنی گردد. مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز تصریح کرد : با توجه به سرانه جمعیتی و مهاجرپذیر بودن استان سرانه آموزشی در این استان بسیار کم است که با پیگیری استاندار البرز مقرر گردید ۲۰۰ باب مدرسه و در فاز اول ۱۰۰ مدرسه در سطح استان احداث گردد و این نیازمند یاری سایر مسئولین می باشد .
دکتر پنجه شاهی خیر مدرسه ساز در سخنانی بیان داشت : بنده افتخار میکنم که شیفته خدمت به مردم و کشورم هستم و اگر در این راه ما مدرسه خوب داشته باشیم با پرورش دانش آموزان بتوانیم راه را برای آموزششان میسر کنیم .وی افزود : وقتی ارزش احداث مدرسه و تربیت و پرورش برای همه روشن است این مهم می تواند جامعه و کشور ما را از لحاظ علمی و معنوی قدرتمند نماید . دکتر پنجه شاهی همچنین در خصوص ساخت مدرسه نیز مطالبی را بیان و افزود احساس خدمت به مردم بسیار لذت بخش است .در پایان کلنگ مدرسه خیر ساز توسط مسئولین زده شد