18 اسفند 1390
شماره خبر: 5586

تشكل های خیریه در این استان ساماندهی می شوند

سپیدار‌آنلاین: گروه اجتماعی

تشكل های خیریه در این استان ساماندهی می شوند

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان البرز گفت: برنامه ریزی برای ساماندهی تشكل های خیریه مردم نهاد دراین استان در دست بررسی و اقدام است.
حجت الاسلام 'علی مراد منصوری ' در حاشیه بازدید از انجمن خیریه حمایت از بیماران تهدست حضرت قائم (عج ) شهرستان كرج افزود: فعالیت این تشكل ها را مكمل خدمات دستگاههای حمایتی درجامعه است. وی بیان اینكه جمعیت هلال احمر نیز تشكلی خیریه محسوب می شود، گفت: این جمعیت درصدد است تا با ارایه راهكارهای مناسب بستر را برای استفاده بیشتر از خدمات افراد خیر و نیكوكار كه گره گشای مشكلات نیازمندان هستند، فراهم كند. منصوری اظهار داشت : تاكنون جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در سطح كشور و جهان خدمات ارزنده ای به حادثه دیدگان و نیازمندان ارایه داده است. وی از ارسال كمك های بشردوستانه برای قطحی زدگان كشور سومالی به عنوان یكی از اقدامات ارزشمند جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران یاد كرد و گفت: این جمعیت در تمام حوادث در كنار آسیب دیدگان داخلی و خارجی بوده است.
'مهین باقری مجد' مدیر انجمن خیریه حمایت از بیماران تهیدست حضرت قائم (عج) كرج گفت: این انجمن در طول سالها فعالیت خدمات گسترده ای به نیازمندان استانهای البرز
و تهران و سایر مناطق كشور ارایه داده است. وی بیان داشت: امسال بیش از 40 هزار بیمار توسط این انجمن به مراكز درمانی و بیمارستانی معرفی و خدمات لازم دریافت كردند.
باقری مجد گفت: سالانه مقادیر معتنابهی مواد غذایی، پوشاك و نیازهای ضروری بین خانوارهای بیماران تهیدست در استانهای البرز و تهران و سایر مناطق كشور از طریق این انجمن توزیع می شود. وی بیان داشت: در آستانه نوروز91 این انجمن مقادیر زیادی مواد غذایی ازجمله برنج ، قند ، چای،روغن،گوشت قرمز و سفید،حبوبات و البسه بین خانوارهای نیازمنددر استان البرز توزیع می كند.منبع: ایرنا

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود