17 خرداد 1402
شماره خبر: 286241

افتتاح ساختمان شماره 3 دانشکده دندانپزشکی البرز

سپیدار‌آنلاین: گروه اجتماعیساختمان جدید در دانشکده دندانپزشکی که محل استقرار سالن اجتماعات، سالن غذا خوری و کتابخانه می باشد افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه ساختمان جدید در دانشکده دندانپزشکی که محل استقرار سالن اجتماعات، سالن غذا خوری و کتابخانه می باشد با حضور رئیس دانشگاه، معاونین آموزشی و توسعه افتتاح و به بهره برداری رسید.دکتر صیادی گفت: افتتاح این پروژه با تلاش فراوان مسئولین دانشکده رقم خورده است. این مجموعه با حداقل هزینه ها و با اعتبار داخلی ساخته شده و قابل تقدیر است.
پتانسیل بسیار خوبی در دانشکده دندانپزشکی وجود دارد. اساتید فرهیخته و تجهیزات پیشرفته ای در دانشکده وجود دارد که باید از این پتانسیل حداکثر استفاده را نمود و به مردم بهترین خدمات را ارائه داد.رئیس دانشگاه در ادامه از تمام بخش های کلینیکی، کلاس های درس و حوزه اداری دانشکده دندانپزشکی بازدید نمود.وی نحوه ارائه خدمات را بررسی کرد و میزان رضایت مندی بیماران را ارزیابی نمود.درادامه این بازدید دکتر سمیه خرمیان - رئیس دانشکده دندانپزشکی عنوان نمود: ساخت این پروژه از سال 97 آغاز شده است. این ساختمان شامل سه طبقه و حدود 660 متر زیربنا می باشد. طبقه اول شامل آمفی تئاتر و سالن کنفرانس می باشد. طبقه دوک شامل کتابخانه و سایت کامپیوتری است و سلف سرویس غذا خوری در زبقه سوم واقع شده است. این پروژه با اعتبار حدودا 8 میلیارد و دویست میلیون تومان به بهره برداری رسیده است. ایتدای این پروژه توسط خیرین آغاز گردید و در ادامه هزینه ها از درآمد اختصاصی دانشگاه تامین شده است.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود