25 دی 1401
شماره خبر: 278818

برف و لغزندگی راه های البرز/ رانندگان احتیاط کنند

سپیدار‌آنلاین: گروه اجتماعیرییس پلیس راه البرز از بارش برف در جاده کرج -چالوس و آزادراه های این استان خبر داد و از رانندگان خواست با احتیاط حرکت کنند.
سرهنگ‌ پیمان کرمی اظهار کرد: اکنون بارش برف در محور ماهدشت و آزادراه غدیر از شدت بیشتر برخوردار است و در جاده کرج - چالوس و آزادراه کرج -قزوین به صورت خفیف است.
وی اضافه کرد: ماموران راهداری استان البرز از شب گذشته مشغول پاکسازی راه ها هستند اما سطح جاده ها به دلیل کاهش شدید دما لغزنده است.وی تصریح کرد: هم اکنون تردد در تمام راه های استان البرز به استثنای محور جدید هشتگرد - طالقان جریان دارد.رییس پلیس راه البرز در خصوص وضعیت ترافیک در آزادراه های استان البرز خاطرنشان کرد: اکنون ترافیک در خط جنوبی آزادراه کرج - تهران حدفاصل پل فردیس تا کلاک کرج سنگین است .کرمی افزود: به دلیل بارش برف در محورهای مختلف استان البرز، مسافران قبل از سفر از وضعیت راه ها مطلع شوند .وی بیان کرد: همراه داشتن زنجیر چرخ، لوازم ایمنی، سوخت کافی، مواد غذایی و سایر نیازها از جمله موارد ضروری برای سفر است که مسافران باید به آنها توجه کنند.
مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ به صورت شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه‌های کشور و آماده امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی است.
استان البرز دارای یک هزار و ۵۰۰ کیلومتر آزاد راه، بزرگراه، راه اصلی و فرعی است و ۱۸ درصد ترافیک جاده ای کشور مربوط به راه‌های این استان است.

منبع ایرنا

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود