9 مهر 1401
شماره خبر: 273708

اقدام سلبریتی‌ها به کل جامعه تعمیم داده نشود

سپیدار‌آنلاین: گروه اجتماعیرئیس دانشگاه آزاد اسلامی البرز گفت: دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی یک شرط اساسی در کشور ماست و پیروی از مراجع، توصیه و تاکید دین ماست که باید به آن پایبند باشیم. عده ای در داخل و خارج کشور، می خواهند کشورمان را ناامن جلوه بدهند که باید جلوی آنها بایستیم.
حسین کلانتری خلیل آباد، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرزبا تاکید بر اینکه عده ای در داخل و خارج کشور، می‌خواهند کشورمان را ناامن جلوه بدهند که باید جلوی آنها بایستیم، بیان کرد: این افراد، منافقین و گروه‌هایی چون کومله، داعش، ... و یا سرکردگان اصلاحات در داخل کشور هستند که به آنها کمک می‌کنند.وی با اشاره به وجود سرکردگان فتنه در داخل کشور، افزود: در تمام فتنه‌هایی که از سال‌های ۷۸، ۸۸، ۹۸ و فتنه اخیر در کشور شاهد بودیم، گروهی در کشور اتاق فکر این آشوب‌ها بودند. چنانکه در روزنامه اعتماد که در تیرماه ۹۷ منتشر شد، آقای حجاریان گفته بود حتی زمانی که همه اصلاح طلبان کنار زده شوند، بازهم سیاستی را از طریق غیر دنبال می‌کنند. منظور از این غیر همان افراد خاص، مشاهیر، هنرمندان و کسانی هستند که به آنها کمک ‌می‌کنند.
کلانتری با اشاره به پایبندی ملت ایران به نظام و انقلاب اسلامی و ارزش‌های دینی، تصریح کرد: ما به هیچ عنوان نمی‌توانیم ببینیم که به قرآن ما، پرچم ما، چادر همسران و دختران ما، تجاوز شود و نمی توانیم ببینیم به تاریخ ما و رهبرما و سپاه و نیروی انتظامی ما توهین شود.
وی افزود: این آشوب‌ها کار خودی‌ها نیست یک عده ای از خارج کشور تحریک و ترغیب و وارد کشور شدند، کومله دمکرات، داعش و گروه‌های دیگر هم به آنها کمک کردند و به آتش اغتشاشات دامن زدند. چنانکه دیدیم در فراخوان افراد مومن و انقلابی تحت عنوان امت رسول الله به عوامل فتنه پاسخ مناسبی داده شد وموضع گیری خوبی در مقابل فتنه گران انجام شد که از آن روز هم اغتشاشات کمتر شد. وظیفه ما در هر حال دفاع از نظام و انقلاب، حجاب اسلامی و قوانین حاکم برکشور است.رئیس دانشگاه آزاد اسلامی البرز با اشاره به اینکه موضوع خانم امینی هم از طریق نهادها و مجاری قانونی در حال پیگیری است، خاطر نشان کرد: دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی یک شرط اساسی در کشور ماست و پیروی از مراجع، توصیه و تاکید دین ماست که باید به آن پایبند باشیم.
وی یادآور شد: در این کشور ۲۳۰ هزار شهید تقدیم انقلاب شده تا پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی برافراشته شود و تا قرآن ما بعد از انقلاب احیا تر شود. اگر قرار باشد مادرانمان بازهم مادر شهید بشوند، ما همچنان می ایستیم.‌ اهانت به قرآن، پرچم و حجاب به صلاح نیست.‌ یک عده ای در کشور خودفروخته و بازیچه دست دیگران شدند و یک عده گول خوردند.کلانتری با بیان اینکه آشوبگران، افراد اصلی کشور نیستند، گفت: اگر عده ای از سلبریتی‌ها اقدامی انجام می‌دهند، نباید بگوییم همه افراد ملت هستند. امت رسول الله همان هایی بودند که خودشان را در راهپیمایی علیه آشوبگران نشان دادند. نباید اقدام آشوبگران، سرکردگان فتنه و دست نشاندگان خارجی به کل جامعه تعمیم داده شود.وی اضافه کرد: البته گرانی، تورم و مشکلات ناشی از آن در کشور هست که در هر کشوری وجود دارد. اما مشکلات آنقدر بزرگ نیست که مردم به حرف سرکردگان فتنه و رسانه‌های خارجی گوش کنند. مردم باید هوشیار باشند و اسیر فتنه شیاطین نشوند. باید همه دست به دست هم مشکلات کشور را حل کنیم و تقویت کننده نظام باشیم تا بتوانیم مسیر پیشرفت را طی کنیم.رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کرج در پایان گفت: با وجود حدود ۳۶ هزار دانشجو در دانشگاه آزاد کرج، خوشبختانه هیچ مشکلی در هیچیک از واحدهای ما در البرز پیش نیامد.‌ اما جلسات مختلفی در دانشگاه با کانون های فرهنگی، انجمن‌های علمی، گروه های بسیج دانشجویی و غیره برگزار کردیم. خوشبختانه نظام جمهوری اسلامی برای جوانان کم نگذاشته در دانشگاه‌های ما مباحث فنآوری، نوآوری و سرمایه گذاری انجام می شود. اما اینکه چطور یک عده‌ای تحریک شدند و این آشوب را رقم زدند باید بررسی شود.منبع فارس

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود