11 شهریور 1395
شماره خبر: 169466

نتایج مسابقات قهرمانی فوتبال دسته سوم کشور به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج

سپیدار‌آنلاین: گروه اجتماعی

نتایج مسابقات قهرمانی فوتبال دسته سوم کشور به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج


مسابقات فوتبال دسته سوم قهرمانی کشور دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی واحد کرج در حال برگزاری است.
احمد مسلمان مدیر امور ورزشی واحد کرج با اعلام این خبر گفت: این مسابقات با حضور 11 تیم در سه گروه از روز یکشنبه 7 شهریور ماه آغاز شده است که پس از 23 بازی در روز جمعه با برگزاری فینال مسابقات، قهرمان دسته سوم فوتبال دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور مشخص خواهد شد. رئیس شورای ورزشی استان البرز ضمن تشکر از معاونت ورزش دانشگاه آزاد اسلامی و کمیته داوران فدراسیون فوتبال، فرا رسیدن 10 شهریورماه روز جهانی داور را به تمامی داوران توانمند کشورمان تبریک گفت.وی گفت: در گروه اول تیم های قم، علوم و تحقیقات ، یزد و کرمانشاه، در گروه دوم تیم های کردستان، فارس، یاسوج و آذربایجان غربی و در گروه سوم تیم های نجف آباد، مرکزی و گلستان بازی حضور دارند. سلمان نتایج مسابقات از روز اول تا کنون را به این شرح اعلام کرد:
روز اول: قم - 3 علوم و تحقیقات صفر، یزد 3 - کرمانشاه صفر، نجف آباد 1 – مرکزی 2 ، کردستان صفر – پارس 4 و یاسوج 2 – آذربایجان غربی 2.
روز دوم :
قم1 – کرمانشاه صفر, علوم تحقیقات صفر - یزد4، گلستان 1 - نجف آباد صفر، کردستان صفر - آذربایجان غربی3و یاسوج1 - فارس2.
روز سوم: قم1 – یزدصفر، کرمانشاه3 - علوم تحقیقات صفر، مرکزی4 – گلستان صفر، کهکیلویه 2 – کردستان صفر و فارس صفر- آذربایجان غربی1. وی ادامه داد: 8 تیم برتر این مسابقات شامل تیم های مرکزی، گلستان، آذربایجان غربی، کهکیلویه، فارس، یزد، قم وکرمانشاه امروز در مرحله حذفی با هم به رقابت می‌پردازند، تا 4 تیم برتر مشخص شوند و همچنین 2 تیم برتر به المپیاد دانشجویی اعزام میشوند.
امروز تا کنون تیم های قم و فارس با یکدیگر بازی کردند که نتیجه 6 بر صفر به نفع تیم فارس به دست آمد و سایر تیم ها نیز در وقت های تعیین شده تا پایان امروز به مسابقه خواهند پرداخت.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود