25 مرداد 1395
شماره خبر: 168356

تخلف 18 مدیرمدرسه درتهیه روپوش دانش آموزان در البرزمحرز شد

سپیدار‌آنلاین: گروه اجتماعی

تخلف 18 مدیرمدرسه درتهیه روپوش دانش آموزان در البرزمحرز شد


مدیرکل تعزیرات حکومتی البرزاعلام کرد که در اجرای طرح پیگیری ویژه تخلف های صورت گرفته در مدارس، تخلف 18 مدیرمدرسه محرز در تهیه و فروش روپوش به دانش آموزان محرز شد.
علی اکبر مختاری افزود: به دنبال کسب اطلاعات واخباری مبنی بر اینکه برخی مدارس برای دوخت روپوش مدارس با واحد های خاصی قرارداد منعقد و مبالغ مازاد دریافت می کنند،موضوع در دست بررسی قرار گرفت. وی اضافه کرد: این موضوع با تشکیل تیم های ویژه از کارشناسان صنعت ومعدن ، اتحادیه ، اصناف و تعزیرات حکومتی به صورت خاص بررسی شد. مختاری گفت: متاسفانه این افراد به صورت پیچیده اقدام به سرمایه گذاری محدود کرده و برای اینکه شناسایی نشوند ازافراد واسطه استفاده کرده بودند. وی اظهار داشت : طبق بررسی ها در واحدهای تولید روپوش طرف قرارداد این مدارس ، 2 دوبرابر قیمت واقعی از والدین دانش آموزان وجه دریافت می شد. مدیرکل تعزیرات حکومتی البرزخاطرنشان کرد: یکی از تخلفات محرز دریافت مبالغ بالا روپوش بود که درصدی ازآن به مدارس داده می شد که با شدت برخورد شده است .
وی از مردم خواست چنانچه درخصوص فعالیت واحد های تولید روپوش مدارس تخلفی را مشاهده کردند مراتب راسریعا با ذکر آدرس کامل به سامانه پیامکی 30009651اطلاع دهند .

منبع ایرنا

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود