18 فروردین 1395
شماره خبر: 160778

مدیرکل زندانهای استان البرز: مرجع رجوع انسان ها ی گرفتار هستیم

سپیدار‌آنلاین: گروه اجتماعی

مدیرکل زندانهای استان البرز: مرجع  رجوع انسان ها ی گرفتار هستیم


جبار باقری مدیرکل زندانهای استان البرز در دیدار با کارکنان زندانهای استان البرز با بیان مطالب فوق ، ضمن آرزوی در سالی خوب برای تمام کارکنان افزود: انشالله سال ۹۵ سالی باشد که به آروزی های مادی و معنوی خود برسید.
وی با بیان اینکه سال۹۴ با تمام فراز و فرودهایش تمام شد، به فیلم تهیه شده در روابط عمومی اداره کل که به عملکردهای سال۹۴ ندامتگاه های کرج و فردیس ، زندان باز، یگان حفاظت، ستاد دیه استان، بنیاد تعاون زندانیان استان و انجمن حمایت از خانواده زندانیان استان می پرداخت،اشاره کرد و تصریح نمود : این فیلم ۳۶۵ روز فعالیت چند مرکز وابسته به اداره کل زندانها را در ۱۵ دقیقه به نمایش گذاشت.
ایشان با بیان این نکته که کارکنان مجموعه زندانهای استان البرز با تلاش خود باعث می گردند تا امید به زندگی در خانوده ها احیا شود ، تصریح کرد: سال گذشته ستاد دیه توانست ۳۰۵ نفر مددجوی جرائم غیر عمد را آزاد نماید که باعث خوشحالی ماست که این ستاد توانسته است اخذ رضایتی انجام دهد و این تعداد مددجو را زودتر موعد بر سر خانه و خانواده و زندگیشان برگرداند. باقری سپس به عملکرد بنیاد تعاون زندانیان استان در سال ۹۴ اشاره کرد و گفت: بیش از یک میلیارد تومان برای ایجاد فضاهای اشتغال و حرفه آموزی و کاردرمانی برای زندانی ها از محل درامدهای بنیاد تعاون زندانیان استان هزینه شده است و در ایام تعطیلات هم فروشگاهها بی کم و کاست شارژ و اداره شدند که ما قدر دان این زحمات هستیم. مدیرکل زندانهای استان همچنین با قدردانی از روسای ندامتگاه های کرج و فردیس که عشق خدمت به کسانی که به غیر از خدا هیچکس را ندارند، اشاره کرد و ادامه د اد: از بابت تمام تلاشهایی که تا امروز داشتید از همه شما عزیزان ، از معاونین محترم و از روسای محترم ادارات ، از سربازان وظیفه دم درب ، از مراقبین عزیز و همکاران فرهنگی، انتظامی ، یگان حفاظت، روحانیت معظم و معزز، معلمین ، آقایان و خانم ها وهر کسی که قدم و قلمی برداشته در راستای مسائل سازمانی، از همه شان به جهت عملکرد خوب سال۹۴ سپاسگذارم. در ادامه ایشان ولادت باسعادت بانوی دوعالم و روزن زن را محضر همکاران تلاشگر خانم ، تبریک عرض نمود و تاکید کرد: به داشتن چنین همکارانی افتخار می نمایم که با نمود حجاب برتر ، روحیات خوب، بی ادعا و بی سرو صدا، در حال کار و تلاش هستند. وی همچنین به همین مناسبت ، خبر از برگزاری برنامه ای ویژه برای همکاران خانم داد. باقری در ادامه بیاناتش، یادی کرد از همکاران سفر کرده ، مرحومان آقایان صفرخانی، ابیانه و سیدهانی حسینی و از خداوند طلب رحمت و مغرفت برای آنان نمود. وی با اشاره به زحمات پیشکسوتان عرصه زندانبانی خاطرنشان کرد: من دست پیشکسوتان را می بوسم به جهت سی و اند سال زحماتشان و قدردانی از این پیشکسوتان در فرصتی دیگر، بطور ویژه مدنظر است. باقری همچنین به ارتقای رتبه بازدید قضات از رتبه ۱۶ به رتبه ۵ کشور را شایسته تقدیر دانست و کارهای انساندوستانه ای که در ایام متبرک از تعطیلات عید و در فضای زیبای سالن ملاقات برای مددجویان و خانوده آنان ایجاد گردید را ستود.
انشالله دعای خیر خانواده ها پشتیبان همه شما و خانواده تان باشد. مدیرکل افزود: هشت نفر قصاصی در پایان سال گذشته اخذ رضایت شدند و انشالله و به فضل پروردگار در سال جدید، این قبیل اقدامات شایسته دو چندان توسعه خواهید داد. وی ایجاد بستر شبکه و فیبر نوری، نصب دوربین های دیجیتال مداربسته را از کارهای مهم سال ۹۴ تلقی داشت و گفت: به شرط بقا، در این خصوص امسال صدرصد افزایش اعتبار لحاظ می گردد و دوربین های دیجیتالی توسعه پیدا خواهند کرد. همچنین لباسهای متحدالشکلی را که برای کارکنان داخل ایجاد گردیده، انتظار این است که به مرور پوشش این لباسها در مجموعه ندامتگاه، با نظارت مسئولین زندان ، نهادینه شود. وی بار دیگر از تلاشهای آقای مقدسی مدیرعامل ستاد دیه استان البرز، سرهنگ فولاد وند فرمانده یگان حفاظت و آقای مرندی مدیرعامل انجمن حمایت از خانواده زندانیان کرج وآقای رامه مدیر بنیاد تعاون زندانیان استان البرز و همچنبن از دادستان و قاضی محترم ناظر زندان، رئیس کل دادگستری استان و هر کسی که یاری رسان مجموعه زندانهای استان بوده است، تشکر نمود. مدیرکل زندانهای استان البرز با اشاره به لزوم جلوگیری از ورود کالاهای ممنوعه به داخل ندامتگاه ها، از روسای ندامتگاه ها، مسئول بازرسی، حفاظت اطلاعات و فرمانده یگان به صراحت خواست تا جریان ورود اجناس ممنوعه به داخل ندامتگاه ها را ریشه کن نمایند. وی افزود: رئیس اندرزگاه ها متولی این کارند. از هر اندرزگاهی کالایی این چنینی پیدا شود باید پاسخگو باشند

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود