14 دی 1394
شماره خبر: 155840

آریو سایپا خودرویی ایده آل برای ناوگان تاکسیرانی است

سپیدار‌آنلاین: گروه اقتصادی

آریو سایپا خودرویی ایده آل برای ناوگان تاکسیرانی است


تقی زاده خودروی آریو را به دلیل داشتن مشخصه های فنی و فیزیکی برای ناوگان تاکسی رانی مناسب داست و گفت: پیوستن خودروی آریو به سبد تاکسیرانی کشور باعث ایجاد راحتی و صرفه اقتصادی برای رانندگان تاکسی و مسافران خواهد شد.
رضا تقی زاده معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا از پیوستن خودرو آریو به ناوگان تاکسیرانی خبرداد و گفت: خودرو آریو با توجه به مشخصه های فنی و فیزیکی، راحتی سرنشینان و صرفه اقتصادی برای مالکان را به همراه خواهد داشت. تقی­زاده اظهار داشت: با ورود خودرو آریو به ناوگان حمل و نقل شهری، مسافرین می توانند ضمن برخورداری از امکانات یک خودروی لوکس، در طی مسیر امنیت و آرامش را احساس کنند چرا که بزرگترین ابعاد داخلی کابین را در خودروهای تولیدی دارا است. وی­خاطر نشان کرد: گروه خودروسازی سایپا در تلاش است تا محصولاتی در اختیار ناوگان تاکسیرانی قرار دهد که علاوه بر پایین بودن مصرف سوخت (6.7 لیتر در صد کیلومتر) و هزینه­ی نگهداری خودرو، با تسهیلات مناسب در اختیار مالکان خودرو های فرسوده قرار گیرد و این خودرو در شرکت بن رو سایپا تولید و عرضه می گردد.
تقی زاده افزود: گروه خودروسازی سایپا تمهیداتی اندیشیده است که خودروهای ناوگان تاکسیرانی به صورت ویژه و حداقل هزینه از خدمات پس از فروش و سرویس مناسب نمایندگی های مجاز گروه سایپا بهره مند شوند و سایپا با بهره گیری از شبکه گسترده خدمات پس از فروش در سراسر ایران توانایی ارایه خدمات متنوع را دارا می شود. گفتنی است دکتر مسعود طبیبی مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور نیز در گفتگو با شبکه خبر، خودرو آریو را به لحاظ کیفی، فنی و اقتصادی در سطح مطلوب دانست و افزود: آریو برای خدمات دهی متفاوت در ناوگان حمل و نقل شهری به لحاظ دارا بودن استاندارد های داخلی و جهانی بسیار مناسب است و این سازمان آریو را به عنوان خودرویی مناسب جهت بهره برداری در ناوگان تاکسیرانی انتخاب کرده است.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود