5 فروردین 1402
شماره خبر: 282274

بازدید مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری البرز از کمپ های ماده ۱۶ زنان و مردان

سپیدار‌آنلاین: گروه ---


مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری البرز شامگاه سوم فروردین ماه ۱۴۰۲ از کمپ های ماده ۱۶ زنان و مردان استان بازدید به عمل آورد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، کاظمینی ضمن حضور در کمپ های نگهداری معتادان متجاهر( ماده ۱۶) زنان و مردان ضمن تبریک سال نو به مددجویان و مددکاران این مراکز از بخش‌های مختلف این مراکز بازدید و در جریان روند خدمت رسانی در ایام نوروز به مددجویان حاضر در این مراکز قرار گرفت.
کاظمینی در حاشیه بازدید اظهار داشت: روزهای پایان سال و ایام تعطیلات بیش از ۲۰۰۰ معتاد متجاهر جمع آوری و به کمپ های ماده ۱۶ تحویل داده شد.
وی در بازدید از کمپ های مردان و کمپ زنان در جریان اقدامات و خدمات کمپ ها قرارگرفت.
کاظمینی با بیان اینکه به همت و دستور استاندار محترم سال گذشته و برای اولین بار ۶ مرکز ماده ۱۶ در سطح استان راه اندازی شده و دو کمپ دیگر در شهرستان های نظرآباد و ساوجبلاغ در حال تکمیل و راه اندازی می باشد.
مدیر کل اجتماعی با اشاره به روند کاهشی ۲۱ درصدی جرایم بخصوص سرقت های خرد نسبت به متوسط کشوری اضافه کرد، کمپ های راه اندازی شده تاثیر به سزایی در این موضوع داشته و طبق برنامه ریزی های بعمل آمده و تلاش همه دستگاه های متولی سال آینده ساماندهی معتادین متجاهر و بازپروری کامل و بازگشت آنها به آغوش خانواده و جامعه در دستور کار می باشد.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود