تنور داغ » سپیدار آنلاین
 


سپيدار آنلاين:
توت‌فرنگی گلخانه‌های البرز به دلیل شرایط تولید از نظر اندازه بزرگ‌تر با رنگ روشن‌تر و طعم نه چندان مناسب به بازار عرضه شده که برای مصارف صنعتی مانند شیرینی‌جات و غیره بهتر است اما در برخی از مراکز خرده‌فروشی این محصول را به نام توت‌فرنگی جیرفت با قیمت‌های بسیار بالاتر به بازار عرضه می‌کنند.

30 فروردین 1393


سپيدار آنلاين:
مردم شهرستان نظرآبادمی گویند: این منطقه که سالها از تبدیل آن به شهرستان می گذرد هنوز از داشتن اداره ثبت اسناد و املاک محروم است.

26 فروردین 1393


سپيدار آنلاين:
خوشبختانه دولت با مصوبه دولتِ رفته، درخصوص فروش کاخ شمس پهلوی و تغییر کاربری اراضی و باغات اطراف آن، مخالفت کرد و مستند به قانون، تأکید نمود که نقل و انتقال مجموعه کاخ مروارید فاقد وجاهت قانونی و ..

23 فروردین 1393


سپيدار آنلاين:
نماینده کارگران کارخانه تولید پارچه «مقدم» از تأخیر در پرداخت ۴ ماه دستمزد و حق عیدی بیش از ۲۰۰ نفر از همکارانش خبر داد.

24 اسفند 1392


سپيدار آنلاين:
یک کارشناس املاک ارزش باغ در حومه کاخ مروارید را حدودا متری یک و نیم میلیون ریال عنوان کرد که با تغییر کاربری از باغ به مسکونی در متراژ بالا به حداقل متری بیست میلیون ریال افزایش می یابد.

19 اسفند 1392


سپيدار آنلاين:
مدیر املاک و مستغلات شهرداری کرج گفت: بنیاد تعاون در خصوص اخذ مجوز کلی ساخت قطعات کاربری مسکونی (در اثر ملی کاخ مروارید) اقدام کرده است که پس از انتقال سهم شهرداری در این خصوص نیز اقدامات لازم انجام خواهد شد.

19 اسفند 1392


سپيدار آنلاين:
ظرفیت تاریخی منحصر به فرد مجموعه کاخ مروارید در استان البرز بر کسی پوشیده نیست. در حالی که دستگاههای مختلف داعیه مادری برای این مجموعه به جا مانده از دوره پهلوی را دارند اما البرزی ها از داشتن یک مجموعه تاریخی در خور، محروم هستند و در واقع به جای مرمت و بازسازی این اثر تاریخی، چوب حراج به این مجموعه زده شده است.

18 اسفند 1392


سپيدار آنلاين:
متاسفانه یکی از مهمترین آثار تاریخی و قدیمی این شهر به علت عدم بازسازی و مرمت رو به خرابی است.

17 اسفند 1392


سپيدار آنلاين:
شهر جدید هشتگرد شهرستان ساوجبلاغ در استان البرز در حالی طی سالهای اخیر به نقطه امید و آرزوهای عده زیادی از مردم برای خانه دار شدن تبدیل شده که جاری شدن فاضلاب سلامت ساکنان فعلی این شهر را در معرض خطر قرار داده است.

12 اسفند 1392


سپيدار آنلاين:
فرمانده نیروی انتظامی استان البرز گلایه نامه ای خطاب به دیگر مسئولین استانی برای بی مهری آنان به شهدا نگاشت.

10 اسفند 1392


سپيدار آنلاين:
در طی مدت چندین ماهی که از انتصاب استاندار جدید استان البرز می گذرد، هنوز هیچ کدامیک از معاونان پیشنهادی استاندار، از وزارت کشور حکم نگرفته اند!

1 اسفند 1392


سپيدار آنلاين:
در پی تماس های مکرر شهروندان محمدشهری با شورای اسلامی شهر و سپس بازدید رئیس شورا از تامین اجتماعی محمدشهر مشخص شد چند روزی است کارمند مستقر در شعبه بدلیل انجام امور شخصی درب شعبه را می بندد و به دنبال امور شخصی خود می رود.

30 بهمن 1392


سپيدار آنلاين:
سینما هجرت کرج با توجه به قدیمی بودنش ولی تنها سینمای دولتی این شهر محسوب می شود که تحت نظارت حوزه هنری استان قرار دارد ولی به هیچ عنوان این سینما قادر به پاسخگویی جمعیت البرز نیست.

20 بهمن 1392


سپيدار آنلاين:
رییس هیات هندبال البرز گفت: به هیچ عنوان شرایط مطلوبی نداریم ، گفتند ضعیف هستید و سالنی را که با آن امورات هیات را می گذراندیم را از ما گرفتند.

6 بهمن 1392


سپيدار آنلاين:
خبرنگاران فعال استان البرز در اعتراض به بی‌توجهی مسئولان نسبت به شرایط و امکانات استادیوم انقلاب کرج از سازمان لیگ فوتبال ایران درخواست رسیدگی کردند.

22 دی 1392


سپيدار آنلاين:
همان طور که پیش‌تر نیز تاکید شد، انتقادهایی به عملکرد استاندار جدید البرز وجود دارد و حتی نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی اقدام به طرح سئوال از وزیر کشور کردند.

30 آذر 1392


سپيدار آنلاين:
انتصاب سید طاهر طاهری به عنوان استاندار البرز که از مخالفان جدی جریان‌های تندرو اصلاح‌طلبی در مجلس ششم بود، موجب اعتراض تندروها به وی و همچنین انتصاب‌های استانداری البرز شده است.

30 آذر 1392


سپيدار آنلاين:
چند روز پس از انجام عملیات عمرانی در یکی از خیابان‌های شهرستان کرج و سپس آسفالت محل حفاری، چرخ‌های یک دستگاه کامیون در کمال ناباوری در زمین فرورفت.

14 آذر 1392


سپيدار آنلاين:
وعده یک ماهه مسوولان ورزشی استان البرز برای بهره برداری از زمین چمن شماره یک فوتبال ورزشگاه شریعتی کرج دو ساله شد، اما هنوز محقق نشده است.

11 آذر 1392


سپيدار آنلاين:
بیش از ۱۵۰۰ کارگر ساختمانی نظر آباد بدلیل آنکه کارت مهارت کارگر عمومی ساختمان برایشان صادر شده است از پوشش بیمه تامین اجتماعی محروم مانده‌اند.

11 آذر 1392


سپيدار آنلاين:
با مشخص شدن وزیر ورزش و جوانان و احتمال جابجایی مدیران، سوالی که این روزها ذهن اغلب ورزشکاران و ورزش دوستان البرز را مشغول کرده این است که آیا مدیر ورزش و جوانان این استان نیز تغییر می کند؟

2 آذر 1392


سپيدار آنلاين:
شماری از ورزشکاران رشته بدمینتون استان البرز، خواستار سالن اختصاصی برای اجرای بهتر برنامه های آموزشی و تمرینات مستمر خود شدند.

27 آبان 1392