تنور داغ » سپیدار آنلاین
 


سپيدار آنلاين:
با وجود گذشت چند روز از مرگ تاثربرانگیز بیت ا... عباسپور قهرمان پرورش اندام ایران و جهان براثر نوعی بیماری ناشناخته به نام واسکولیت، اما اظهارنظرها و ادعاها در مورد میزان و نحوه کمک های مالی به این ورزشکار پرآوازه در محافل ورزشی ادامه دارد.

دیروز, 08:46


سپيدار آنلاين:
شهسواری توضیح نداد که چگونه از چند ماه قبل این تغییر مدیریتی در البرز مطرح بوده اما وقت نبوده که به جای حسینی، مدیر جدید حج و زیارت البرز به عربستان اعزام شود!

8 شهریور 1394


سپيدار آنلاين:
در پی اظهارات عجیب یکی از مسئولین استان البرز در مراسم تشییع پیکر قهرمان ملی کشورمان مبنی بر شهید خواندن وی، یکی از مخاطبین شهیدخبر در نامه ای به این سایت چندین سئوال قابل تامل در این زمینه مطرح کرده است.

7 شهریور 1394


سپيدار آنلاين:
کل جلسه حدود 45 دقیقه طول کشید و به دلیل اینکه اقدامی در این زمینه انجام نشده بود، بحث جدی مطرح نگردید. به همین دلیل حاضران به دعوت محمد قدس محلاتی شهردار گرمدره به بازدید از امکانات پارک آبی پارس پرداختند!

31 مرداد 1394


سپيدار آنلاين:
شهردار گرمدره، کسی نیست جز فرزند یکی از دوستان نزدیک حسن روحانی رئیس جمهوری ایران. فردی به نام حجت الاسلام قدس محلاتی از فعالان ستاد انتخابات حسن روحانی در انتخابات سال 92 به نظر می رسد..

22 مرداد 1394


سپيدار آنلاين:
در این جلسه مهم کولیوند نماینده مردم کرج در مجلس، نجار رئیس سازمان مدیریت بحران کل کشور، سردار کامرانی صالح فرمانده نیروی انتظامی البرز و جمعی دیگر از مسئولان استانی حضور داشتند.

15 مرداد 1394


سپيدار آنلاين:
با این اوصاف باید تبدیل خانه کشتی البرز به کمپ دوم تیم ملی کشتی، برگزاری مسابقات مهم بین المللی به میزبانی این استان و وعده های دیگر را آرزوهای بر باد رفته توصیف کرد.

10 مرداد 1394


سپيدار آنلاين:
نکته جالب توجه این بود که باقری صبح فردا نظر خود را تغییر داد و حال معلوم نیست که این ضد و نقیض گویی یک مسئول رسمی در استانداری البرز به چه دلیل بوده است؟

10 مرداد 1394


سپيدار آنلاين:
در این جلسه موضوع افزایش انتقاد از دولت مورد بررسی قرار گرفت و مشاوران استاندار معتقد بودند که رسانه های منتقد دولت محتوای گزارش ها و اخبار خود را از نمایندگان استانی جمع آوری کرده و باید نمایندگان رسانه های منتقد دولت به ویژه رسانه های اصولگرا در البرز بیش از گذشته تضعیف شوند تا دسترسی به اطلاعات و اخبار نداشته باشند.

8 مرداد 1394


سپيدار آنلاين:
در این مدت برخی از احزاب و گروه های سیاسی نیز، تلاش هایی را آغاز کرده اند که بخشی از تحرکات، با قوانین مغایرت دارد!

7 مرداد 1394


سپيدار آنلاين:
نکته مهم این است که علیرغم اهمیت موضوع و وجود اسناد دولتی در این خودرو، موضوع سرقت فوق تا هفته گذشته به اطلاع حراست فرمانداری نظرآباد و همچنین مراجع صلاحیت دار استان البرز نرسیده و به نوعی این موضوع مخفی مانده است.

4 مرداد 1394


سپيدار آنلاين:
نکته جالب توجه این است که آقای معاون در تمام طول مدت امدادرسانی به سیل زدگان، هرگز تماس های متعدد خبرنگاران را پاسخ نمی گفت و این اظهارات را 5 روز پس از حادثه و آرام شدن فضا در جمع معدودی از خبرنگاران مطرح کرده است!

3 مرداد 1394


سپيدار آنلاين:
تعدادی از مدیران کل نیز از جمله احسان نصیری مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان البرز حتی یک نوبت هم تلفن همراه خود را پاسخ نداد و تنها روابط عمومی این جمعیت به صورت پراکنده اخباری را در اختیار اصحاب رسانه قرار داده و از خبرنگاران می خواست این مطالب را به نقل از مدیر عامل جمعیت منتشر کنند.

1 مرداد 1394


سپيدار آنلاين:
تصاویر منتشر شده در خصوص کشتار عده ای از مردم در کرج صحت ندارد و شایعاتی است که در فضای مجازی دست به دست می شود.

31 تیر 1394


سپيدار آنلاين:
متاسفانه برخی از آقایان مدیرانی که عضو ستاد بحران هستند، در مرخصی بوده و مجبور شدیم نفرات دوم و سوم این دستگاه‌ها را احضار کنیم.عصر امروز با وقوع طوفان یکی از مهمترین حوادث طول تاریخ استان البرز به وقوع پیوست که در نوع خود فاجعه ای بزرگ قلمداد می شود.

29 تیر 1394


سپيدار آنلاين:
شهردار مرکز استان البرز در رابطه برخی اختلاف نظرها میان مدیریت شهری و اعضای شورای شهر نیز گفت: این موضوع از جمله مواردی است که نیاز به دقت رسانه‌ها دارد، موضوعی که اتفاق افتاد این است که عده‌ای از اعضای شورای شهر سئوالاتی را مطرح کردند که باید شهردار پاسخگو باشد.

25 تیر 1394


سپيدار آنلاين:
از سوی دیگر تابناک به انتشار گزارشی از طنزپردازی ایرانیان در فضای مجازی پرداخت. برخی از این طنزها به شرح زیر است: می‌گن احمدی نژاد زده شبکه چهار داره چارسوی علم نگا می‌کنه‎!

24 تیر 1394


سپيدار آنلاين:
گرچه سازمان هدفمندی یارانه‌ها تاکنون اطلاع‌رسانی در رابطه با زمان واریز یارانه تیرماه نداشته ولی واضح است که قرار نیست یارانه این ماه هم به روال زمانبندی گذشته یعنی ساعت 24 امروز بیست دوم ماه جاری به حساب سرپرستان خانوار واریز شود.

22 تیر 1394