تنور داغ » سپیدار آنلاین
 


سپيدار آنلاين:
حسن مرغلو، عضو تعاونی کامیون داران شهرستان اشتهارد گفت: شهرداری اشتهارد با همراهی تعدادی از ماموران نیروی انتظامی اقدام به مسدود کردن درب ورودی چندین واحد کارگاهی و شرکت تعاونی درکیلومتر یک جاده اشتهارد به سمت شهرک صنعتی نموده است.

دیروز, 08:53


سپيدار آنلاين:
برخی از اعضای دیگر که به دنبال امتیاز گیری هستند، پشت ما پنهان شدند. یکی از اعضا به من می گفت، طرح را تا آخر دنبال کنید و کوتاه نیایید. به او گفتم، اگر مرد بودید پشت سر ما پنهان نمی شدی و این طرح را امضا می کردی.

دیروز, 08:48


سپيدار آنلاين:
پس از تذکر امام جمعه کرج از تریبون نماز جمعه، به دست اندر کاران قطار شهری تکاپوی جدیدی ایجاد شد و اکنون اهم سوالات خبرنگاران پیرامون روند کار مترو است، البته به گفته برخی مسئولان اقدامات زیادی صورت می گیرد ولی زیر زمین و خارج از دید مردم است.

15 تیر 1394


سپيدار آنلاين:
یکی از مخاطبان تابناک در پیامی گفته است "سلام ما ساکن سرحد آباد هستیم. جاده ملارد نرسیده به انبار نفت. به طور مکرر در روزهای اخیر آب قطع می شه و اصلا هم به زمان بندی کاری ندارن. یه بار ساعت 14 تا 20 آب قطع می شه. یه بار از ساعت 12 شب تا بعد اذان صبح در این ماه رمضان و دقیقا وقت آشپزی و سحری خوردن مردم."

14 تیر 1394


سپيدار آنلاين:
آزاد راه تهران – كرج كه در افكار عمومي با عنوان اتوبان كرج ياد مي‌شود، يكي از پر ترددترين مسيرهاي بين شهري در خاورميانه و حتي آسيا است.

14 تیر 1394


سپيدار آنلاين:
خطیب جمعه کرج با بیان اینکه کمیسیون ماده 5 در این شهر (کرج) برای تغییر کاربری نیمه‌شب تشکیل جلسه می‌دهد، بیان کرد: من اگر بخواهم موضوعات پشت‌پرده را بیان کنم مردم در این شهر به شما اجازه زندگی نمی‌دهند.

14 تیر 1394


سپيدار آنلاين:
عصر روز چهارشنبه سوم تیرماه پسر بچه ای که از ناحیه قفسه سینه مورد اصابت چاقو قرار گرفته بود و حال او بسیار وخیم گزارش شده بود به بیمارستان شریعتی کرج منتقل شد.

8 تیر 1394


سپيدار آنلاين:
شهرستان فرديس با جمعيت بالغ 500 هزار نفر حتي يك تخت بيمارستاني نداشته و بيماران در اين شهرستان براي طي كردن مراحل درماني بايد به كرج و يا تهران مسافرت كنند.

7 تیر 1394


سپيدار آنلاين:
از باشگاه سایپا طلب دارم. بعد از چند ماهه که به دنبال این طلب هستم و خواستم به شکل دوستانه این مسائل را برطرف کنم، اما با برخورد عجیبی از سوی مسوولان سایپا مواجه شدم.

2 تیر 1394


سپيدار آنلاين:
با وجود وعده مسئولان البرزی مبنی بر ذخیره سازی انواع مواد غذایی برای تامین نیاز مردم در ماه مبارک رمضان و برخورد با گران فروشان و واحدهای صنفی متخلف، شاهد افزایش قیمت ها در این استان هستیم.

31 خرداد 1394


سپيدار آنلاين:
صدها نفر دختر و پسر عمدتا زیر 20 سال در پاسخ به فراخوان شبکه های اجتماعی به تجمع در دو پارک عمومی در فردیس و کرج با آب بازی مختلط و روزه خواری در ملا عام حرمت نخستین روز ماه مبارک رمضان را شکستند

30 خرداد 1394


سپيدار آنلاين:
در صورت قبول سخنان کاظم پالیزدار باید گفت که حسن روحانی در 2 سال ابتدایی دولت خود، محمود احمدی نژاد در 8 سال کامل حضور در ساختمان پاستور و سید محمد خاتمی در 4 سال دوم ریاست جمهوری اقدام جدی در زمینه مبارزه با فساد انجام نداده اند.

30 خرداد 1394


سپيدار آنلاين:
همه باید قبول کنیم که نیروی انتظامی در انجام وظائف ذاتی خود نیاز به تحریک رسانه ها نداشته و اگر رفتار روز گذشته چند نوجوان از حدود قانون و شرعی خارج شده بود، به طور قطع ماموران پلیس اقدام لازم را انجام می دادند.

30 خرداد 1394


سپيدار آنلاين:
ریز علی خواجوی معروف به دهقان فداکار، هم اکنون در قید حیات است و خبر فوت او شایعه‌ای بیش نیست.

30 خرداد 1394


سپيدار آنلاين:
بررسی‌های انجام شده نشان می‌دهد که موازی کاری 2 سازمان یعنی سازمان دامپزشکی و همچنین معاونت غذا و داروی وزارت بهداشت موجب شد که گوشت بوفالو به کشور وارد شود.

27 خرداد 1394


سپيدار آنلاين:
در مراسم معارفه ای که به این منظور و بدون حضور خبرنگاران برگزار شد، علی اصغر شریفی به عنوان مدیر کل دامپزشکی استان البرز منصوب و از تلاش های دکتر سید اصغر برائی نژاد تقدیر شد.

27 خرداد 1394


سپيدار آنلاين:
انتصاب یک مدیر مدرسه به عنوان معاون سیاسی فرمانداری نظرآباد، اعتراض اصلاح طلبان استان البرز را به دنبال داشته است، اما مشاوران استاندار تاکنون چند بار جلسه آنها با سید حمید طهایی را لغو کرده اند.

26 خرداد 1394


سپيدار آنلاين:
وی فردی به نام صمدی است و علاقه ای به حضور در مراسم های عمومی ندارد، خود را در دسترس خبرنگاران قرار نمی دهد، عکسی از او یافت نمی شود و با جستجو در اینترنت نیز اطلاعات زیادی از سوابق وی به دست نمی آید.

26 خرداد 1394


سپيدار آنلاين:
سئوال کردم گفتند که ما 45 دقیقه بیشتر فرصت نداریم، اگر می‌خواهید سانسور کنید از خودم بپرسید تا بگویم کجاها سانسور شود. چرا انتقاد از عملکرد مسئولان را سانسور می کنید.

24 خرداد 1394


سپيدار آنلاين:
سفر به آمریکا، آرژانتین و یکی از کشورهای آسیای میانه تنها در هفته های گذشته انجام شده و شنیده می شود که شهردار کرج و برخی از اعضای شورای اسلامی شهر به این کشورها سفر کرده اند.

24 خرداد 1394


سپيدار آنلاين:
اگر سکوت و بی‌تفاوتی استاندار البرز و معاونانش ادامه یابد جای تعجب دارد و باید از آنها پرسید "شما در این استان برای چه فرد یا افرادی کار می‌کنید؟"

23 خرداد 1394


سپيدار آنلاين:
اگر جمعیت کرج را حدود 2 میلیون نفر در نظر بگیریم، باید گفت که هر یک از مردم این شهرستان روزانه نیم کیلو زباله تولید می‌کنند که آماری نگران کننده است.

21 خرداد 1394