تنور داغ » سپیدار آنلاین
 


سپيدار آنلاين:
از سوی دیگر بسیاری از رانندگان که ساکن استان های تهران و البرز هستند، از این قانون بی اطلاع بوده و همچنان بر اساس حداکثر سرعت قبل که 120 کیلومتر در ساعت بود، در این محورها حرکت می کنند.

24 اسفند 1393


سپيدار آنلاين:
آخرین جلسه شورای اداری استان البرز در سال 93 بدون حضور خبرنگاران برگزار شد.

24 اسفند 1393


سپيدار آنلاين:
طی روزهای اخیر و به دلیل نوسانات شدید قیمت گوشت قرمز و سفید و به ویژه قیمت گوشت مرغ فروشندگان این محصولات، از درج قیمت ها در مقابل مغازه های خود خودداری می کنند.

24 اسفند 1393


سپيدار آنلاين:
ورزشکاران ایرانی در 62 رشته‌های ورزشی اعزامی به مسابقات گوانجو مدال کسب کردند و این میزان در مسابقات اینچئون به بیش از 68 درصد رسید که نشان دهنده پیشرفت ورزشکاران ایرانی است.

21 اسفند 1393


سپيدار آنلاين:
یکی از مهمترین دلایل کندی اجرای پروژه همت و امتداد این اتوبان به شهرستان کرج، وجود معارضان در طول مسیر است که برای جلب رضایت آنها، نیاز به بودجه‌ای کلان و چند صد میلیارد تومانی است.

20 اسفند 1393


سپيدار آنلاين:
در شرایط رکود اقتصادی و مشکلات معیشتی مردم به ویژه اقشار کم‌درآمد و کارگران و حقوق بگیران، یکی از نمایندگان کرج در مجلس شورای اسلامی به صراحت با افزایش دستمزدها مخالفت کرده است.

19 اسفند 1393


سپيدار آنلاين:
بخش مهمی از این افزایش قیمت‌ها مربوط به بی‌برنامه‌ بودن مسئولان البرزی در برگزاری نمایشگاه بهاره است. زمانی که اعلام شد البرز امسال نمایشگاه بهاره ندارد، ناگهان قیمت‌ها به طور لجام گسیخته‌ای افزایش یافت.

18 اسفند 1393


سپيدار آنلاين:
سید حمید طهایی پس از حضور در استان البرز و نشست بر مسند استانداری، تغییر و تحولات بسیاری در مدیران ارشد و میانی البرز ایجاد کرده و این عزل و نصب‌ها همچنان ادامه دارد.

18 اسفند 1393


سپيدار آنلاين:
متاسفانه مامور تعزیرات حکومتی چند ماه است که در محل کار خود در شھرستان نظرآباد حضور نیافته و به ھمین دلیل رسیدگی به پرونده اصناف متخلف معطل مانده است.

17 اسفند 1393


سپيدار آنلاين:
متاسفانه درهاي بيمارستاني به نام كوثر با امكانات درماني مجهز بسته بوده و تلاش مجموعه دانشگاه علوم پزشكي و برخی از مسئولان ارشد استان البرز براي خريد و يا اجاره اين مركز تا كنون بي‌نتيجه مانده است.

17 اسفند 1393


سپيدار آنلاين:
امام جمعه شهرستان فردیس از وزیر نیرو و مسئولان استان البرز خواست هر چه برای مشکل آلایندگی نیروگاه منتظر قائم در فردیس فکر اساسی کنند و مردم سال‌هاست با این مشکل هستند.

16 اسفند 1393


سپيدار آنلاين:
این اظهارات متناقض، موجب شده که مردم شهرستان کرج سردرگم بوده و مانند سال‌های گذشته برای تردد در سطح شهر با مشکلات جدی روبه‌رو باشند و سردرگمی فوق تا امروز نیز تداوم داشته است.

16 اسفند 1393


سپيدار آنلاين:
امسال دهه دوم فاطمیه همزمان با نوروز و فراسیدن عید شده است. در همین رابطه برخی از علمای دینی تاکید کردند که برنامه‌های نوروزی باید به صورتی اجرا شود که شان و منزلت حضرت فاطمه (س) و ایام فاطمیه حفظ شود.

14 اسفند 1393


سپيدار آنلاين:
حدود 350 نفر از کارکنان کارخانه بيکار و 100 نيروي قراردادي به اداره کار معرفي شده‌اند و 250 نفر از اين عده که نيروي رسمي کارخانه محسوب مي‌شوند از فروش دارايي‌هاي کارخانه حقوق ناچيزي دريافت مي‌کنند.

14 اسفند 1393


سپيدار آنلاين:
در این مراسم مانند روال گذشته استاندار سخنرانی کرده و ضمن خیر مقدم به مقامات عالی‌رتبه دولتی و کشور، نظارت خود را نیز بیان می‌کرد. اما بخش سخنرانی استاندار البرز ناگهان از لیست برنامه‌ها حذف شد.

13 اسفند 1393


سپيدار آنلاين:
کسانی که تخلفی را مرتکب شده‌اند، مطمئن باشند این تخلفات در صورت اثبات، قطعا رسیدگی می‌شود و اگر کسی به ناحق وارد شورای شهر شده باید جای خود را به کسی بدهد که حق او ضایع شده است.

13 اسفند 1393


سپيدار آنلاين:
به نظر می‌رسد که ورق برگشته است. از جمله آنکه چند روز قبل قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت دولت برای بازدید از زندان قزل‌حصار به استان البرز آمد، اما با استاندار البرز دیدار نکرد و بدون دیدار با عالی‌ترین نماینده دولت در این استان به سفر خود پایان داد.

13 اسفند 1393


سپيدار آنلاين:
چندی است یک سایت یا بهتر بگویم یک ارسال کننده پیامک های جهت دار و معمولا پرحاشیه ـ که دیگر وجهه شناخته شده ای نزد اصحاب رسانه و مسئولان دارد ـ با زدن برچسب اتهام و افترا، بدون استناد و استدلال و در جهت منافع مشترک با عده ای خاص، دست به تهمت و تخریب می زند.

25 دی 1393


سپيدار آنلاين:
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج از اداره کل ورزش و جوانان استان البرز به علت بالا بودن هزینه سالنهای ورزشی سطح شهر انتقاد کرد.

27 آذر 1393


سپيدار آنلاين:
رییس هیات کاراته استان البرز از عدم توجه فدراسیون به هیات‌های برتر کشور انتقاد کرد.

17 آذر 1393


سپيدار آنلاين:
جهانشاهلو دادستان ساوجبلاغ در وبلاگ شخصي خود با نام عدالت خواهي در دادسراي هشتگرد و طالقان از زنداني شدن 3 نفراز عوامل مديريت شهري كوهسار خبر داد.

2 آذر 1393


سپيدار آنلاين:
در آخرین جلسه شورای اسلامی شهر نظرآباد با ارائه 17 سوال از سعید مدرس زاده شهردار نظرآباد گویا طرح استیضاح وی کلید خورده است.

3 مهر 1393