تنور داغ » سپیدار آنلاین
 


سپيدار آنلاين:
با این اوصاف باید تبدیل خانه کشتی البرز به کمپ دوم تیم ملی کشتی، برگزاری مسابقات مهم بین المللی به میزبانی این استان و وعده های دیگر را آرزوهای بر باد رفته توصیف کرد.

10 مرداد 1394


سپيدار آنلاين:
نکته جالب توجه این بود که باقری صبح فردا نظر خود را تغییر داد و حال معلوم نیست که این ضد و نقیض گویی یک مسئول رسمی در استانداری البرز به چه دلیل بوده است؟

10 مرداد 1394


سپيدار آنلاين:
در این جلسه موضوع افزایش انتقاد از دولت مورد بررسی قرار گرفت و مشاوران استاندار معتقد بودند که رسانه های منتقد دولت محتوای گزارش ها و اخبار خود را از نمایندگان استانی جمع آوری کرده و باید نمایندگان رسانه های منتقد دولت به ویژه رسانه های اصولگرا در البرز بیش از گذشته تضعیف شوند تا دسترسی به اطلاعات و اخبار نداشته باشند.

8 مرداد 1394


سپيدار آنلاين:
در این مدت برخی از احزاب و گروه های سیاسی نیز، تلاش هایی را آغاز کرده اند که بخشی از تحرکات، با قوانین مغایرت دارد!

7 مرداد 1394


سپيدار آنلاين:
نکته مهم این است که علیرغم اهمیت موضوع و وجود اسناد دولتی در این خودرو، موضوع سرقت فوق تا هفته گذشته به اطلاع حراست فرمانداری نظرآباد و همچنین مراجع صلاحیت دار استان البرز نرسیده و به نوعی این موضوع مخفی مانده است.

4 مرداد 1394


سپيدار آنلاين:
نکته جالب توجه این است که آقای معاون در تمام طول مدت امدادرسانی به سیل زدگان، هرگز تماس های متعدد خبرنگاران را پاسخ نمی گفت و این اظهارات را 5 روز پس از حادثه و آرام شدن فضا در جمع معدودی از خبرنگاران مطرح کرده است!

3 مرداد 1394


سپيدار آنلاين:
تعدادی از مدیران کل نیز از جمله احسان نصیری مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان البرز حتی یک نوبت هم تلفن همراه خود را پاسخ نداد و تنها روابط عمومی این جمعیت به صورت پراکنده اخباری را در اختیار اصحاب رسانه قرار داده و از خبرنگاران می خواست این مطالب را به نقل از مدیر عامل جمعیت منتشر کنند.

1 مرداد 1394


سپيدار آنلاين:
تصاویر منتشر شده در خصوص کشتار عده ای از مردم در کرج صحت ندارد و شایعاتی است که در فضای مجازی دست به دست می شود.

31 تیر 1394


سپيدار آنلاين:
متاسفانه برخی از آقایان مدیرانی که عضو ستاد بحران هستند، در مرخصی بوده و مجبور شدیم نفرات دوم و سوم این دستگاه‌ها را احضار کنیم.عصر امروز با وقوع طوفان یکی از مهمترین حوادث طول تاریخ استان البرز به وقوع پیوست که در نوع خود فاجعه ای بزرگ قلمداد می شود.

29 تیر 1394


سپيدار آنلاين:
شهردار مرکز استان البرز در رابطه برخی اختلاف نظرها میان مدیریت شهری و اعضای شورای شهر نیز گفت: این موضوع از جمله مواردی است که نیاز به دقت رسانه‌ها دارد، موضوعی که اتفاق افتاد این است که عده‌ای از اعضای شورای شهر سئوالاتی را مطرح کردند که باید شهردار پاسخگو باشد.

25 تیر 1394


سپيدار آنلاين:
از سوی دیگر تابناک به انتشار گزارشی از طنزپردازی ایرانیان در فضای مجازی پرداخت. برخی از این طنزها به شرح زیر است: می‌گن احمدی نژاد زده شبکه چهار داره چارسوی علم نگا می‌کنه‎!

24 تیر 1394


سپيدار آنلاين:
گرچه سازمان هدفمندی یارانه‌ها تاکنون اطلاع‌رسانی در رابطه با زمان واریز یارانه تیرماه نداشته ولی واضح است که قرار نیست یارانه این ماه هم به روال زمانبندی گذشته یعنی ساعت 24 امروز بیست دوم ماه جاری به حساب سرپرستان خانوار واریز شود.

22 تیر 1394


سپيدار آنلاين:
پروژه بازسازی مقبره شهدای گمنام در مشکین دشت فردیس بلا تکلیف و به صورت نیمه کاره باقی مانده است و شهرداری هیچ اقدامی در جهت تکمیل این پروژه انجام نمی دهد

22 تیر 1394


سپيدار آنلاين:
اینکه فرماندار یک شهرستان به خود اجازه داده و نام یک فرودگاه را تغییر و به صورت غیر مجاز از واژه آبیک استفاده می کند، باید از سوی مدیران استان قزوین مورد بررسی قرار گیرد، اما چرا فرماندار شهرستان نظرآباد به این موضوع واکنش نشان نداده، جای سوال دارد.

22 تیر 1394


سپيدار آنلاين:
با توجه به اتفاقات شیراز، این پرسش مطرح می شود که آیا سید حمید طهایی استاندار البرز نیز استعفا داده و یا اینکه به این دلیل مجبور به استعفا می شود؟

22 تیر 1394


سپيدار آنلاين:
بیشتر اینگونه مراسم ها در شهرستان فردیس برگزار شده و شنیده های تابناک البرز حاکی از آن است که ناظران شورای نگهبان که فعالیت خود را برای رصد تبلیغات زودهنگام آغاز کرده اند، به این نکته توجه ویژه دارند.

18 تیر 1394


سپيدار آنلاين:
حسن مرغلو، عضو تعاونی کامیون داران شهرستان اشتهارد گفت: شهرداری اشتهارد با همراهی تعدادی از ماموران نیروی انتظامی اقدام به مسدود کردن درب ورودی چندین واحد کارگاهی و شرکت تعاونی درکیلومتر یک جاده اشتهارد به سمت شهرک صنعتی نموده است.

16 تیر 1394


سپيدار آنلاين:
برخی از اعضای دیگر که به دنبال امتیاز گیری هستند، پشت ما پنهان شدند. یکی از اعضا به من می گفت، طرح را تا آخر دنبال کنید و کوتاه نیایید. به او گفتم، اگر مرد بودید پشت سر ما پنهان نمی شدی و این طرح را امضا می کردی.

16 تیر 1394