تنور داغ » سپیدار آنلاین
 


سپيدار آنلاين:
سرپرست دانشگاه هنر از تعرض مجدد یکی از نهادها به زمین های دانشگاه هنر در کرج خبر داد.

20 مرداد 1393


سپيدار آنلاين:
قهرمان سابق جودو آسیا گفت: در این سال هایی که در جودو فعالیت کردم اگر سراغ کار دیگری می رفتم بیشتر درآمد داشتم.

1 مرداد 1393


سپيدار آنلاين:
ساکنان یک مجتمع مسکونی 32 واحدی درمنطقه سه شهرداری کرج در فردیس از قطع برق این مجتمع توسط شهرداری انتقاد کردند.

24 تیر 1393


سپيدار آنلاين:
حجت الاسلام علی اکبر ایمانی امام جمعه فردیس نسبت به ساخت و سازهای غیرمجاز و غیرمقاوم واحتمال بروز بلایای طبیعی هشدار و گفت: یکی از بزرگترین و جدی ترین معضلات فردیس، ساخت وسازهای غیر مجاز وغیر مقاوم است و..

17 تیر 1393


سپيدار آنلاين:
فرماندار شهرستان ساوجبلاغ از سلب عضویت یک نفر از اعضای شورای اسلامی این شهرستان خبر داد.

24 خرداد 1393


سپيدار آنلاين:
بنا بر اعلام روابط عمومی ستاد جشنواره عصرانه، کودک، فوتبال، محیط زیست و همبستگی ملی، برنامه فوق هیچ ارتباطی با انجمن یوزپلنگ ایرانی ندارد.

11 خرداد 1393


سپيدار آنلاين:
شهرستان نظرآباد در ورزش ستاره هایی را تقدیم ورزش کشور کرده است. افرادی که در سطح کشورواستان وجهان مقام اورده اند ولی از طرف متولی ان که اداره ورزش و جوانان می باشد هیچ حمایت نشده اند.

10 خرداد 1393


سپيدار آنلاين:
در دو روز گذشته بخش‌هایی از دو منزل مسکونی و یک مغازه در شهرستان طالقان به دلیل آنچه که «قرار داشتن در حریم رودخانه اصلی» اعلام شده، توسط ماموران سازمان «امور منابع آب طالقان» تخریب شده است.

16 اردیبهشت 1393


سپيدار آنلاين:
هنرمند فرشباف البرزی و صاحب تابلوفرش «روز جهانی نوروز» خواستار حمایت بیشتر مسئولان از هنرمندان فرشباف شد.

9 اردیبهشت 1393


سپيدار آنلاين:
توت‌فرنگی گلخانه‌های البرز به دلیل شرایط تولید از نظر اندازه بزرگ‌تر با رنگ روشن‌تر و طعم نه چندان مناسب به بازار عرضه شده که برای مصارف صنعتی مانند شیرینی‌جات و غیره بهتر است اما در برخی از مراکز خرده‌فروشی این محصول را به نام توت‌فرنگی جیرفت با قیمت‌های بسیار بالاتر به بازار عرضه می‌کنند.

30 فروردین 1393


سپيدار آنلاين:
مردم شهرستان نظرآبادمی گویند: این منطقه که سالها از تبدیل آن به شهرستان می گذرد هنوز از داشتن اداره ثبت اسناد و املاک محروم است.

26 فروردین 1393


سپيدار آنلاين:
خوشبختانه دولت با مصوبه دولتِ رفته، درخصوص فروش کاخ شمس پهلوی و تغییر کاربری اراضی و باغات اطراف آن، مخالفت کرد و مستند به قانون، تأکید نمود که نقل و انتقال مجموعه کاخ مروارید فاقد وجاهت قانونی و ..

23 فروردین 1393


سپيدار آنلاين:
نماینده کارگران کارخانه تولید پارچه «مقدم» از تأخیر در پرداخت ۴ ماه دستمزد و حق عیدی بیش از ۲۰۰ نفر از همکارانش خبر داد.

24 اسفند 1392


سپيدار آنلاين:
یک کارشناس املاک ارزش باغ در حومه کاخ مروارید را حدودا متری یک و نیم میلیون ریال عنوان کرد که با تغییر کاربری از باغ به مسکونی در متراژ بالا به حداقل متری بیست میلیون ریال افزایش می یابد.

19 اسفند 1392


سپيدار آنلاين:
مدیر املاک و مستغلات شهرداری کرج گفت: بنیاد تعاون در خصوص اخذ مجوز کلی ساخت قطعات کاربری مسکونی (در اثر ملی کاخ مروارید) اقدام کرده است که پس از انتقال سهم شهرداری در این خصوص نیز اقدامات لازم انجام خواهد شد.

19 اسفند 1392


سپيدار آنلاين:
ظرفیت تاریخی منحصر به فرد مجموعه کاخ مروارید در استان البرز بر کسی پوشیده نیست. در حالی که دستگاههای مختلف داعیه مادری برای این مجموعه به جا مانده از دوره پهلوی را دارند اما البرزی ها از داشتن یک مجموعه تاریخی در خور، محروم هستند و در واقع به جای مرمت و بازسازی این اثر تاریخی، چوب حراج به این مجموعه زده شده است.

18 اسفند 1392


سپيدار آنلاين:
متاسفانه یکی از مهمترین آثار تاریخی و قدیمی این شهر به علت عدم بازسازی و مرمت رو به خرابی است.

17 اسفند 1392


سپيدار آنلاين:
شهر جدید هشتگرد شهرستان ساوجبلاغ در استان البرز در حالی طی سالهای اخیر به نقطه امید و آرزوهای عده زیادی از مردم برای خانه دار شدن تبدیل شده که جاری شدن فاضلاب سلامت ساکنان فعلی این شهر را در معرض خطر قرار داده است.

12 اسفند 1392


سپيدار آنلاين:
فرمانده نیروی انتظامی استان البرز گلایه نامه ای خطاب به دیگر مسئولین استانی برای بی مهری آنان به شهدا نگاشت.

10 اسفند 1392


سپيدار آنلاين:
در طی مدت چندین ماهی که از انتصاب استاندار جدید استان البرز می گذرد، هنوز هیچ کدامیک از معاونان پیشنهادی استاندار، از وزارت کشور حکم نگرفته اند!

1 اسفند 1392


سپيدار آنلاين:
در پی تماس های مکرر شهروندان محمدشهری با شورای اسلامی شهر و سپس بازدید رئیس شورا از تامین اجتماعی محمدشهر مشخص شد چند روزی است کارمند مستقر در شعبه بدلیل انجام امور شخصی درب شعبه را می بندد و به دنبال امور شخصی خود می رود.

30 بهمن 1392


سپيدار آنلاين:
سینما هجرت کرج با توجه به قدیمی بودنش ولی تنها سینمای دولتی این شهر محسوب می شود که تحت نظارت حوزه هنری استان قرار دارد ولی به هیچ عنوان این سینما قادر به پاسخگویی جمعیت البرز نیست.

20 بهمن 1392