تنور داغ » سپیدار آنلاین
 


سپيدار آنلاين:
تقاطع غیرهمسطح پل حامی در میدان کرج که قرار است بار ترافیکی این منطقه را کاهش دهد با حضور مسئولان شهری و البته همراه با حاشیه هایی از جنس اعتراض افتتاح شد.

4 مرداد 1395


سپيدار آنلاين:
لیست کامل انتصابات شهرداری کرج را کانال مطالبه گران منتشر کرد در این لیست بر اساس احکام صادره انتصابات زیر در شهرداری کرج انجام شده است.

23 تیر 1395


سپيدار آنلاين:
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: استانداری البرز و فرمانداری نظرآباد برای انتخاب شهردار این شهرستان هرگز اعمال نفوذ نمی‌کنند.

22 تیر 1395


سپيدار آنلاين:
طی روزهای اخیر تصویری از نام یک خیابان در شهرستان کرج در فضای مجازی دست به دست می‌شود که تا این لحظه مسؤولان شهرداری و شورای اسلامی این شهرستان نسبت به آن واکنش نشان نداده‌اند.

14 تیر 1395


سپيدار آنلاين:
تعدادی از باغداران کرج با امضاء طوماری خواستار اجرای طرح انتقال آب با لوله گذاری از انهار شدند.

22 خرداد 1395


سپيدار آنلاين:
عده ای از صاحبان عطاری در استان البرز با تجمع مقابل دفتر امام جمعه کرج نسبت به تعطیلی یک ماهه و عدم جوابدهی دانشگاه علوم پزشکی و تعزیرات حکومتی اعتراض کردند.

20 خرداد 1395


سپيدار آنلاين:
در دولت گذشته مباحث زیادی در خصوص برخورد با این دسته از مسئولان که به آنها مدیران پروازی گفته می‌شد، مطرح گردید، این در حالی است که قوانین صریحی در رابطه با محل سکونت مدیران وجود دارد که عمل کردن به آنها نیازی به شعار و هیاهو نداشت.

5 خرداد 1395


سپيدار آنلاين:
فرماندار نظرآباد از برگزاری جلسه طرح سؤال از شهردار این شهرستان از سوی اعضای شورای اسلامی شهر خبر داد.

29 اردیبهشت 1395


سپيدار آنلاين:
تلاش خودسرها در کرج برای لغو یا اخلال در کنسرت حمید عسگری ناکام ماند و این برنامه هنری با نظم و امنیت و به طور کامل برگزار شد.

12 اردیبهشت 1395


سپيدار آنلاين:
با استناد به این آمار رسمی مبنی بر ثبت حدود 18 هزار ازدواج و 6 هزار طلاق طی یک سال در استان البرز، می‌توان نتیجه گرفت که حداقل از هر 3 ازدواج یک مورد در البرز به طلاق می‌انجامد که آماری نگران کننده است.

19 فروردین 1395


سپيدار آنلاين:
بر اساس شنیده های شبکه های اجتماعی در پی نامه سر گشاده رشید جلالی کاندیدای کرج در انتخابات مجلس شورای اسلامی به امام جمعه کرج در خصوص ادعای تخلفات گسترده در انتخابات ، یک شهروند کرجی سوالاتی را از این کاندیدا پرسیده است که متن آن در پی می آید:

13 اسفند 1394


سپيدار آنلاين:
بر اساس مطالب شبکه های اجتماعی کاندیدای شکست خورده کرج در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در نامه ای سرگشاده به آیت اله حسینی همدانی با ادعای اینکه تخلفات گسنرده ای در انتخابات کرج رخ داده است ، از نماینده ولی فقیه در استان خواستار پیگیری موضوع شده است. متن نامه چنین است:

12 اسفند 1394


سپيدار آنلاين:
شب گذشته تعدادی از خبرنگاران البرزی در ستاد انتخابات شهرستان کرج حضور داشتند، اما کارکنان روابط عمومی فرمانداری کرج از حدود ساعت 1 بامداد تا 8 صبح امروز رفتند و هیچ فردی با خبرنگاران حاضر در ستاد در این ساعات ارتباط نداشت.

8 اسفند 1394


سپيدار آنلاين:
فرماندار نظرآباد از ابلاغ رسمی رای بدوی هیئت تخلفات وزارت کشور به شهردار این شهرستان خبر داد.

1 اسفند 1394


سپيدار آنلاين:
بر اساس نتایج نظرسنجی‌هایی که در سطح مرکز استان البرز تاکنون انجام شده، 4 کاندیدای اصلی و شاخص انتخابات توانستند گوی سبقت را از رقبای خود بربایند.

26 بهمن 1394


سپيدار آنلاين:
خبرنگاران حاضر نیز پاسخ پرسش‌های خود را نگرفتند،‌ از جمله یکی از خبرنگاران از وی درباره عزل و نصب‌ها سوال کرد که در پاسخ شنید: "این سوالاتی که می‌پرسید قشنگ نیست!!!"

25 بهمن 1394


سپيدار آنلاين:
وی در روز پنجشنبه پانزدهم بهمن و در حالی که حدود 20 روز به انتخابات باقی مانده، ابراهیم کردلو را از سمت معاون برنامه‌ریزی و اداری مالی فرمانداری برکنار کرده است!

19 بهمن 1394


سپيدار آنلاين:
در این گزارش به نقل از خطیب جمعه کرج آمده بود: شهر پر از بنر برگزاری کنسرت است و این اعلام دهن کجی به حزب‌الله است.

18 بهمن 1394