تنور داغ » سپیدار آنلاین
 


سپيدار آنلاين:
فرماندار ساوجبلاغ گفت: از زمان تصدی بنده در فرمانداری 4 نفر از اعضا شورای اسلامی متخلف را به دادگاه معرفی و از مسئولیت سلب و بر کنار شده‌اند.

دیروز, 11:11


سپيدار آنلاين:
عسگری پا را از ذبیح‌الله قائمی معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری البرز فراتر نهاده و گفته است: دسترسی این افراد به سرانه‌های بهداشتی، درمانی و فرهنگی بسیار پایین است و زیر خط فقر قرار دارند که این امر برای نظام اجتماعی خطرناک است.

دیروز, 10:44


سپيدار آنلاين:
یک منبع آگاه از بازداشت یک عنصر فعال در تبلیغ و ترویج عقاید عرفان حلقه در کرج خبر داد.

1 آذر 1394


سپيدار آنلاين:
در حال حاضر تنها دستگاه قضایی است که یک تنه مقابل ساخت و سازهای غیر مجاز در خارج محدوده شهرها اقدام کرده و مانع از تصرف بیش از پیش اراضی ملی و تغییر کاربری باغات و مزارع کشاورزی البرز می‌شود.

28 آبان 1394


سپيدار آنلاين:
به نظر می‌رسد که پس از بخشدار نظرآباد که غیر بومی است، بخشداری طالقان نیز مدیری غیر بومی را تجربه می‌کند و مدیریت ارشد البرز این روزها حتی برای بخشداری‌ها هم از خارج استان مدیر وارد کرده است.

26 آبان 1394


سپيدار آنلاين:
سرنوشت تلخ پسربچه‌ای بر اثر استفاده از یک دارو، پیچیدگی پزشکی عجیبی را رقم زده است. در چهار کمیسیون، سهل‌انگاری پزشک متخصص اطفال تحت بررسی قرار گرفته تا مشخص شود میزان اشتباه وی در فلج شدن کودک کرجی چیست. عجیب اینکه در سه کمیسیون، اعضا اشتباه پزشک را پذیرفته‌اند و در یک کمیسیون دیگر، وی کاملاً تبرئه شده است.

18 آبان 1394


سپيدار آنلاين:
در جلسه شورای اداری استان البرز که با حضور علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، سید حمید طهایی استاندار البرز و اکثریت مدیران البرزی برگزار شد، یک اتفاق عجیب رخ داد.

18 آبان 1394


سپيدار آنلاين:
آیت‌الله حسینی‌همدانی اظهار کرد: متأسفانه هیچکس هم اعتراض نمی‌کند؛ بیش از 200 نماینده مردم در مجلس خطاب به رئیس جمهور اعتراض کردند اما این اعتراضات کافی نیست و نباید برای کسب اعتماد دشمن اینگونه عجله کنیم.

16 آبان 1394


سپيدار آنلاين:
مراسم تودیع و معارفه مدیرکل جدید پست استان البرز با حضور حسین مهری مدیر عامل شرکت پست و سید حمید طهایی استاندار البرز در ساعت 10:30 برگزار گردید.

14 آبان 1394


سپيدار آنلاين:
طبیعی است که مازندران به دلیل اینکه یکی از استان‌های گردشگری کشورمان به شمار می‌آید، از این وضعیت سود می‌برد و برای مسئولان این استان مهم نباشد که منافع آنها چه هزینه‌های هنگفتی را به دیگر مناطق کشور تحمیل می‌کند.

13 آبان 1394


سپيدار آنلاين:
به عنوان نمونه این نماینده مجلس در تذکری که در صحن علنی مجلس مطرح شد گفته است: فرماندار کرج چه کاره است که چنین پیشنهادی را مطرح می‌کند!

13 آبان 1394


سپيدار آنلاين:
رضازینی‌ومند مقدم همان مدیر غیر بومی است که پیش از حضور در معاونت سیاسی فرمانداری نظرآباد، مدیر یک مدرسه در تهران بود.

12 آبان 1394


سپيدار آنلاين:
این تصمیمی است که از سوی مدیران شهرستان نظرآباد اتخاذ شده و شاید قابل توجیه نباشد. با توجه به اینکه مسیر راهپیمایی صبح امروز به ما اعلام شد، هنوز دلایل چنین تصمیم‌گیری را جویا نشدیم.

10 آبان 1394


سپيدار آنلاين:
از سوی دیگر در آزادراه تهران – کرج نیز چندین مورد درگیری میان طرفداران سرخابی‌ گزارش شده که تمام این موارد با مداخله به موقع نیروی انتظامی و برقراری نظم به پایان رسیده است.

9 آبان 1394


سپيدار آنلاين:
پس از انتشار اخبار قطع غیرقانونی 1800 درخت در شهرستان نظرآباد از توابع استان البرز، «سیدجمال حسینی» عامل قطع این درختان مثمر، نامه ای توهین‌آمیز به یکی از منتقدان این فاجعه زیست‌محیطی ارسال کرده که نشان می‌دهد وی نه تنها از چنین اقدام فاجعه‌باری پیشمان نیست، بلکه توهین به منتقدان را در دستور کار قرار داده است.

9 آبان 1394


سپيدار آنلاين:
شنیده‌های خبرنگار تابناک حاکی از آن است که به احتمال فراوان تعدادی از چهره‌های اصلاح‌طلب که در تهران فعال هستند،‌ در این دوره از شهرستان کرج کاندیداها خواهند شد. این لیست در حال تکمیل شدن است.

6 آبان 1394


سپيدار آنلاين:
به عنوان نمونه امروز سعید دهقان مدیرکل اداره بازرسی البرز در نشست قضایی این استان از وجود 30 پرونده میلیاردی در کرج خبر داده است.

6 آبان 1394


سپيدار آنلاين:
در روزهای اخیر که شیعیان سراسر جهان به ویژه مردم ولایی استان البرز عزادار و سوگوار مظلومیت سید و سالار شهیدان امام حسین (ع) بودند، عده‌ای از کاندیداهای احتمالی با سوء استفاده از احساسات مردم به دنبال تبلیغات انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی بودند.

5 آبان 1394