تنور داغ » سپیدار آنلاین
 


سپيدار آنلاين:
وی در روز پنجشنبه پانزدهم بهمن و در حالی که حدود 20 روز به انتخابات باقی مانده، ابراهیم کردلو را از سمت معاون برنامه‌ریزی و اداری مالی فرمانداری برکنار کرده است!

دیروز, 08:31


سپيدار آنلاين:
در این گزارش به نقل از خطیب جمعه کرج آمده بود: شهر پر از بنر برگزاری کنسرت است و این اعلام دهن کجی به حزب‌الله است.

18 بهمن 1394


سپيدار آنلاين:
همچنین یک نفر از در حوزه انتخابیه کرج رد صلاحیت شده است که هیچ کدام از تایید و یا رد صلاحیت‌ شده‌های جدید جزو چهره‌های شاخص انتخابات نیستند.

17 بهمن 1394


سپيدار آنلاين:
وی از مدیران ملی کشورمان بود که تصمیم داشت اینبار از حوزه انتخابیه ساوجبلاغ وارد مجلس شورای اسلامی شود و در مرحله اول بررسی صلاحیت‌ها توسط هیئت‌های نظارت و اجرایی تایید شده بود.

17 بهمن 1394


سپيدار آنلاين:
مدرس‌زاده باید طی مدت معینی به دبیرخانه هیئت فوق مراجعه و این حکم را دریافت می‌کرد که بنا بر شنیده‌های خبرنگار تابناک، وی از این اقدام خودداری کرده است.

14 بهمن 1394


سپيدار آنلاين:
با ورود یک کاندیدای جدید، فعالان سیاسی و گروه‌ها و احزاب شهرستان کرج منتظر تغییرات عمده‌ای هستند.

13 بهمن 1394


سپيدار آنلاين:
معاون علمی فناوری رئیس جمهور و وزیر دفاع صبح امروز به منظور بازدید از مجتمع مپنا در البرز حضور یافتند که با وجود دعوت از اصحاب رسانه برای پوشش خبری، خبرنگاران پشت درهای بسته ماندند.

12 بهمن 1394


سپيدار آنلاين:
به احتمال فراوان عدم حضور استاندار البرز در این مراسم مهم به دلیل حضور وزیرکشور در استان البرز بوده است.

11 بهمن 1394


سپيدار آنلاين:
به طور قطع در دوران پسابرجام و تغییرات اقتصادی و ساختاری در حوزه های تولید، اشتغال و اقتصاد مقاومتی نیاز به انتخابی شایسته و در خور این سرزمین کهن و استوار احساس می‌شود.

7 بهمن 1394


سپيدار آنلاين:
به نظر می‌رسد که انتشار اخبار نگران کننده از افزایش مصدومیت اسکی‌بازان در پیست اسکی دیزین منجر به این انتقادها شده است.

4 بهمن 1394


سپيدار آنلاين:
با اندکی دقت می‌توان فهمید که منظور از سرباز صادق کدام کاندیدا است، اما معلوم نیست که این پیامک با هماهنگی این کاندیدا ارسال شده و یا اقدامی خودجوش است!

4 بهمن 1394


سپيدار آنلاين:
برگزار کنندگان شوراي اداري شهرستان فرديس در استان البرز در حرکتي خلاقانه و نوآورانه، اجراي موزيک زنده و مارش نظامي را چاشني اين نشست کردند که در نوع خود بي سابقه به نظر مي رسد.

30 دی 1394


سپيدار آنلاين:
با اتمام کار بررسی صلاحیت داوطلبان حضور در مجلس دهم در هیئت‌های مرکزی نظارت استانی، تمامی کاندیداهای مطرح اصلاح‌طلب در حوزه انتخابیه البرز ردصلاحیت شدند.

27 دی 1394


سپيدار آنلاين:
با انتخاب 8 نفر به عنوان عضو اصلی و 5 نفر عضو علی‌البدل هیئت اجرایی انتجابات در کرج، اعتراضات گسترده‌ای به ترکیب عجیب این هیئت را در رسانه‌ها و همچنین از سوی فعالان سیاسی و کاندیداها انتخابات شاهد بودیم.

23 دی 1394


سپيدار آنلاين:
برخی از مسئولان شهرداری کرج در فضای مجازی گفته‌اند که عکس منتشر شده و اتفاقی که از صبح امروز صدها نفر از شهروندان کرجی آن را با چشمان خود دیده‌اند، فوتوشاپ است! که ما قضاوت را به مردم واگذار می‌کنیم.

21 دی 1394


سپيدار آنلاين:
نفر بعدی که اتفاقا مشهورترین نامزد کرج در این دوره بوده، همان مجری معروف برنامه‌های ورزشی است.

20 دی 1394


سپيدار آنلاين:
مدرک تحصیلی جواد خیابانی که ایراداتی از سوی هیئت اجرایی انتخابات مجلس دهم در حوزه کرج به آن وارد شده بود از سوی وزارت علوم به تأیید رسید.

17 دی 1394


سپيدار آنلاين:
در نخستین جلسه هیئت نظارت شهرستان کرج نیز برخی از مسئولان ارشد سیاسی و قضایی استان البرز به حضور این افراد اعتراض کرده و از خیلدار خواسته بودند که از سمت خود در حزب کارگزاران استان البرز استعفا دهد.

13 دی 1394