تنور داغ » سپیدار آنلاین
 


سپيدار آنلاين:
یک مقام آگاه در استانداری البرز اعلام کرد: بر اساس آنچه که تاکنون از نهاد ریاست جمهوری به استانداری البرز اعلام شده، سفر حسن روحانی به البرز به طور قطع برگزار می شود.

22 اردیبهشت 1394


سپيدار آنلاين:
از راهروهای استانداری البرز خبر می‌رسد که فرایند تغییر یک مدیر دیگر این استان کلید خورده و این بار قرعه به نام حسین میررجبی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان البرز افتاده است.

20 اردیبهشت 1394


سپيدار آنلاين:
رئیس مرکز بهداشت شماره یک کرج اعلام کرد: طی سال گذشته 3 نفر در ایران به بیماری وبا مبتلا شدند که متاسفانه یک نفر بیماران در شهرستان کرج ساکن بود.

10 اردیبهشت 1394


سپيدار آنلاين:
اعضای شورای شهر کرج که با عدم حمایت از برخی طرح ها ، کارنامه درخشانی در حوزه ورزش ندارند این روزها در قامت تیم داری در لیگ برتر کشتی کشور ظاهر شده اند ، عملکردی که ما را به یاد جمله معروف ' یکی به نعل ، یکی به میخ' می اندازد!

9 اردیبهشت 1394


سپيدار آنلاين:
دست‌اندرکاران جشنواره ملی لاله ها در استان البرز دلیل زودتر برگزار شدن این جشنواره را در ابتدا گرم شدن هوا و سپس سرد بودن هوا اعلام کردند که موجب سردرگمی مردم شد.

8 اردیبهشت 1394


سپيدار آنلاين:
احتمال ایشان اطلاع ندارند که هزینه‌های برگزاری مسابقات خانگی خود در کرج کمتر از ورزشگاه‌های تهران و سایر شهرهای کشور است و نباید پولی که می‌دهند را بر ما منت بگذارند.

5 اردیبهشت 1394


سپيدار آنلاين:
چندی پیش بنا به دلایل نامعلوم، بخشی از راه دسترسی به بام کرج مسدود شد و هیچ یک از مسئولان در مقام شفاف‌سازی و آگاهی بخشی به مردم درباره این تصمیم برنیامد.

2 اردیبهشت 1394


سپيدار آنلاين:
خبرنگار تابناک تلاش کرد با مدیران اداره کل صنعت، معدن و تجارت و همچنین اتحادیه نانوایان استان البرز تماس گرفته و نظرات آنها را جویا شود که پاسخ تلفن همراه خود را ندادند.

2 اردیبهشت 1394


سپيدار آنلاين:
برخلاف برنامه‌ کاری مسئولان ارشد کشوری و وزرای دولت در سفرهای استانی، وزیر بهداشت در حالی به البرز سفر کرد که دیداری با عالی ترین نماینده دولت در این استان نداشت.

2 اردیبهشت 1394


سپيدار آنلاين:
بر اساس نامه ارسالی فکمیته جستجوی مفقودین با موضوع عدم تدفین شهدای با نام در حرم های شهدای گمنام، کار عملیاتی مکان تدفین توسط مسئولین مربوطه متوقف گردید.

1 اردیبهشت 1394


سپيدار آنلاين:
سرلشکر قاسم سلیمانی در سفر به شهرستان نظرآباد ضمن دیدار با خانواده شهید کارگربرزی، در گلزار شهدای نظرآباد و مزار مطهر شهید حضور یافت.

26 فروردین 1394


سپيدار آنلاين:
پرسپولیس در روزهای اخیر مربی خود را از دست داده و مربی جدید نیز تاکنون به صورت رسمی کار خود را با آنها آغاز نکرده و در مجموع سرخپوشان تهرانی حال و روز خوبی ندارند.

24 فروردین 1394


سپيدار آنلاين:
معلوم نیست علت قطعی برق مشکلات فنی است و یا طرح خاموشی سراسری همچون سال های دور در البرز اجرا می‌شود، البته این شرایط نسل اولی های انقلاب را به یاد دهه 60 می اندازد.

22 فروردین 1394


سپيدار آنلاين:
در حالی که سازمان تاکسیرانی و رانندگان تاکسی در کرج خواهان افزایش 30 تا 35 درصدی کرایه تاکسی در این شهرستان بودند، در نهایت شورای شهر کرج افزایش 20 تا 25 درصدی را به تصویب رساند.

19 فروردین 1394


سپيدار آنلاين:
در نهایت مشخص شد که پرداخت هدیه به مدیران کل دستگاه های دولتی، فرمانداران شهرستان های البرز، معاونان و مدیران استانداری علت اصلی دعوت نکردن خبرنگاران بوده است.

19 فروردین 1394


سپيدار آنلاين:
نخستین روز کاری رسمی امسال از صبح امروز آغاز شد، اما بسیاری از مدیران دستگاه های اجرایی البرز به بهانه دید و بازدید و تبرک سال جدید، در محل کار خود حضور نداشتند و معلوم نیست در مرخصی بودند و یا ماموریت!

15 فروردین 1394


سپيدار آنلاين:
از سوی دیگر بسیاری از رانندگان که ساکن استان های تهران و البرز هستند، از این قانون بی اطلاع بوده و همچنان بر اساس حداکثر سرعت قبل که 120 کیلومتر در ساعت بود، در این محورها حرکت می کنند.

24 اسفند 1393


سپيدار آنلاين:
آخرین جلسه شورای اداری استان البرز در سال 93 بدون حضور خبرنگاران برگزار شد.

24 اسفند 1393


سپيدار آنلاين:
طی روزهای اخیر و به دلیل نوسانات شدید قیمت گوشت قرمز و سفید و به ویژه قیمت گوشت مرغ فروشندگان این محصولات، از درج قیمت ها در مقابل مغازه های خود خودداری می کنند.

24 اسفند 1393


سپيدار آنلاين:
ورزشکاران ایرانی در 62 رشته‌های ورزشی اعزامی به مسابقات گوانجو مدال کسب کردند و این میزان در مسابقات اینچئون به بیش از 68 درصد رسید که نشان دهنده پیشرفت ورزشکاران ایرانی است.

21 اسفند 1393


سپيدار آنلاين:
یکی از مهمترین دلایل کندی اجرای پروژه همت و امتداد این اتوبان به شهرستان کرج، وجود معارضان در طول مسیر است که برای جلب رضایت آنها، نیاز به بودجه‌ای کلان و چند صد میلیارد تومانی است.

20 اسفند 1393


سپيدار آنلاين:
در شرایط رکود اقتصادی و مشکلات معیشتی مردم به ویژه اقشار کم‌درآمد و کارگران و حقوق بگیران، یکی از نمایندگان کرج در مجلس شورای اسلامی به صراحت با افزایش دستمزدها مخالفت کرده است.

19 اسفند 1393